Kayfun X élménybeszámoló

Egy kis másvélemény tőlem is:

A tankot pénteken lízingeltem kollégától, holnap megy vissza a gazdájához

Az 1. számú nagy ellenérzést kiváltó megoldás a top cap:thinking:
Hosszú évek tapasztalata, hogy ami nem menetes/bajonettzázas az általában sz@r is, bármennyire tűnjön egyszerű-felhasználóbarát megoldásnak. Na úgy néz ki,hogy ezt itt sikerült megugrani, a tömítések zárnak, a megoldás közel légtömör, az egész darabokra szétszedhető és később cserélhető; ez a része pipa.

Tekerés Ni80, jó sok menet 2,5magon. ~1V/A a vége.
Vattázásra…igénytelen, már elsőre soknak tűnt, a 2,5-ös lyukon átmenő mennyiséget épphogy elnyelik az etetőlyukak, jó passzos volt, de mivel tesztdarab, úgyis cserélem majd. Ehhez képest 5 napot futott, tökéletesen jónak bizonyult, semmi szárazra futás.
(Bp mods 2.5mm)

A desszertes/dohányos ízeket nagyon szépen hozza pedig nem egyszerűsítettem a dolgát. Cohiba majd Don cristo pistachio hibátlanul( erre számítottam), majd ezután kísérleti jelleggel egy az elszabott liquidekből: egy bf csokival korábban javított white russian. Tökéletes csokilikőr​:grin:, 4 napja ezt pöfögöm, potenciálisan kidobásra jelölt levestől nem is rossz…

Ilyen lett 5. napra, azért látszik, hogy a vattának kellett küzdenie, itt-ott kicsit száraz( ugye felhasználóhiba, túl lett tömve)

Mai nekifutás: tekerés maradt, gyors fürdés után újravattáz( most Flash Wick) és megkapta az “egyedi készítésű” pirosbogyós-mentolos mixet.
Az egyedi készítés úgy történik, hogy néha rámjön a görcs, hogy kéne ilyet is szívni, de elfogyni már nem szokott. Erre tartok egy külön flaskát, ha már nagyon unom, a maradékot beleöntöm :grin:
Szóval az alap A&L ragnarok zero, pici pinkman, nyomokban red astaire, Iw málna meg még ki tudja mit kapott az élettől. A mentolosságot inawera 2dfresh biztosítja. Bármilyen bizarr is, a végeredmény finom!

Elsőre nem az igazi… Már majdnem szétbontottam, mire megkerültek a gyümölcsök. A vatta betöréséig inkább csak mentol és úgy néz ki ez is marad a fő csapásirány. Ebből is a kellemesebb fajta szerencsére, de a gyümölcsös vonal inkább csak háttérben maradva kíséri.

Azért nem írnám le, vsz. újratekerve, kevesebb menettel, microcoillal lesz ez még határozottan jobb is. Viszont sajnos ez a kísérlet még picit várat magára, a kicsike sajnos holnap hazautazik és nincs hozzá beérett kifejezetten gyümis levesem, citrusost pedig műanyagba nem :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:(főleg,hogy nem az enyém)

Mindent összevetve, bár nem első tanknak, de kifejezetten ajánlott, desszert-dohány vonal előnyben!

7 kedvelés