Kayfun X élménybeszámoló

Várom nagyon remélem nem kell vennem :slightly_smiling_face:

Ha tetszik és bejön és megfelel meg minden, akkor nem. :blush:

3 kedvelés

Köszi megbeszéljük…

2 kedvelés

Az a topcap megoldás mennyire tünik stabil/folyásbiztos/élhető megoldásnak így a klónon?

Hát szerintem nem rossz nem folyik de nincs bizalmam a klón jól zárásában…ezért nem is töltőm fel kopra kevesebb folyik ki ha folyik…

3 kedvelés

Nekem nem folyt meg/ki a top cap-nél semmi. Szerintem jól zár. Viszont, ha túlcsordul befolyhat a keménybe, arra ildomos vigyázni.

2 kedvelés

Nem is ott gondoltam, csak ha vacak a zárás, lefelé engedi el a levest állásban. Szép ez az X, kéne valami új a készletbe(lehetőleg szűkebb mtl), a “macerás” építésű rta nálam nem kizáró ok. Az eltolós topcap a visszatartó erő… még kőrözök az enter fölött​:smiley:

2 kedvelés

Nyomjad…ha kivársz egy kicsit én veszek eredetit és ez a tied lehet némi Vaperina támogatásért…

6 kedvelés

Ok. Túlbeszéltük. Akkor kivárok, kis sárgáktól se ér ide túl hamar, nem is sietős. Ha szabadulna a kisded, itt jelentkezem :point_up_2::point_up_2::point_up_2:.

Oh, elnézést, hogy félreértettem. Azt hittem úgy érted, hogy oldalra döntve szivárog e. Sem így, sem úgy nem folyott nekem. :blush:

3 kedvelés

Csak egy rövid szöszenett:
@Vaperina_Kinga -tól megkaptam a Kayfun x-et.Én kanthal 0.3

huzalt használtam és a vatta:
https://vape42.hu/termek/cellucotton_rayon_vatta_30cm.html
ez.Nekem hozza az ízeket ami dohány és DC pisztácia…
Én ajánlom az rta-át…
Elnézést Kinga de ez csak az én véleményem és ízlésem… :hugs:

7 kedvelés

Nagyon örülök! :hugs: Én bárhogy bűvöltem, nem ment. Mondjuk az erőteljes kávésat jól hozta. Itt lesz a kutyus elásva. :blush: Dohányos meg nem annyira az én világom. Ezért is vártam nagyon, mit mondasz, dohányossal milyen. :blush:

3 kedvelés

Ezek a Kayfunok talán bár mással nem nagyon próbáltam dohányra lettek kitalálva…

3 kedvelés

Egy kis másvélemény tőlem is:

A tankot pénteken lízingeltem kollégától, holnap megy vissza a gazdájához

Az 1. számú nagy ellenérzést kiváltó megoldás a top cap:thinking:
Hosszú évek tapasztalata, hogy ami nem menetes/bajonettzázas az általában sz@r is, bármennyire tűnjön egyszerű-felhasználóbarát megoldásnak. Na úgy néz ki,hogy ezt itt sikerült megugrani, a tömítések zárnak, a megoldás közel légtömör, az egész darabokra szétszedhető és később cserélhető; ez a része pipa.

Tekerés Ni80, jó sok menet 2,5magon. ~1V/A a vége.
Vattázásra…igénytelen, már elsőre soknak tűnt, a 2,5-ös lyukon átmenő mennyiséget épphogy elnyelik az etetőlyukak, jó passzos volt, de mivel tesztdarab, úgyis cserélem majd. Ehhez képest 5 napot futott, tökéletesen jónak bizonyult, semmi szárazra futás.
(Bp mods 2.5mm)

A desszertes/dohányos ízeket nagyon szépen hozza pedig nem egyszerűsítettem a dolgát. Cohiba majd Don cristo pistachio hibátlanul( erre számítottam), majd ezután kísérleti jelleggel egy az elszabott liquidekből: egy bf csokival korábban javított white russian. Tökéletes csokilikőr​:grin:, 4 napja ezt pöfögöm, potenciálisan kidobásra jelölt levestől nem is rossz…

Ilyen lett 5. napra, azért látszik, hogy a vattának kellett küzdenie, itt-ott kicsit száraz( ugye felhasználóhiba, túl lett tömve)

Mai nekifutás: tekerés maradt, gyors fürdés után újravattáz( most Flash Wick) és megkapta az “egyedi készítésű” pirosbogyós-mentolos mixet.
Az egyedi készítés úgy történik, hogy néha rámjön a görcs, hogy kéne ilyet is szívni, de elfogyni már nem szokott. Erre tartok egy külön flaskát, ha már nagyon unom, a maradékot beleöntöm :grin:
Szóval az alap A&L ragnarok zero, pici pinkman, nyomokban red astaire, Iw málna meg még ki tudja mit kapott az élettől. A mentolosságot inawera 2dfresh biztosítja. Bármilyen bizarr is, a végeredmény finom!

Elsőre nem az igazi… Már majdnem szétbontottam, mire megkerültek a gyümölcsök. A vatta betöréséig inkább csak mentol és úgy néz ki ez is marad a fő csapásirány. Ebből is a kellemesebb fajta szerencsére, de a gyümölcsös vonal inkább csak háttérben maradva kíséri.

Azért nem írnám le, vsz. újratekerve, kevesebb menettel, microcoillal lesz ez még határozottan jobb is. Viszont sajnos ez a kísérlet még picit várat magára, a kicsike sajnos holnap hazautazik és nincs hozzá beérett kifejezetten gyümis levesem, citrusost pedig műanyagba nem :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:(főleg,hogy nem az enyém)

Mindent összevetve, bár nem első tanknak, de kifejezetten ajánlott, desszert-dohány vonal előnyben!

7 kedvelés

Szerintem is dohányos/desszertdohányosoknak szuper, minden másra akad azért jobb is. :slightly_smiling_face: Örülök, hogy Neked tetszik. :blush:

2 kedvelés

Kis pofás, próbálkozom :rofl:
Az egyik szekrény aljából előkotortam cc.2ml Atmos Lab szőlő maradékot, hosszas facsarás után sikerült kinyerni az üvegből. Hát szóval:SS316, 2mm microcoil mellett egészen élvezhető(tetszik,na :joy:). Erős a gyanúm, hogy nálad inkább a felhasználás módján vérzett el a kicsike, inkább közepes/ szűk mtl oldalon muzsikál szépen; a sok levegőt nem szereti, ott van ízvesztés. Ilyen kis falat kazánterekkel előfordul. Hogy paszíroztál te ebbe claptont??? :thinking:

3 kedvelés

Most,hogy írsz róla fejembe jutott ha kell neked az ami Kingánál volt elküldöm csak szólj!

Szabadulnál tőle, mi. :sweat_smile:

Nem lehet veszek egy eredetit…ha közbe nem jön más

Hmmm, akkor ennyire bejött? Nem ezekkel volt valami gyártási mizéria vagy mi? :thinking: