Kayfun x klón

Karácsonyra megérkezett kínából a kayfun x klónom.Nagy volt az öröm és izgalom is egyben , mert féltem a meglepetésektől. Képzeljétek kellemesen csalódtam . Már az első épités klasszul sikerült, ízek és gőz is van rendesen De ! 10-15 perc használat után elkezdett könnyezni az eltolható top cap emelhető gyürülye alatt. Azóta is így megy 15 percenként törölgetem. Számtalanszor szétszedtem igazgattam az o ringeket, mindkettőt kicseréltem, hiába.Igazán hálás lennék néhány tanácsért ötletért kayfun tulajdonosoktól hogyan tudnám megoldani a problémát , továbbra is kellemes ünneplést kívánok mindenkinek.

4 kedvelés

Szia! Érdemes gyári tömítésekre cserélni az összeset! https://www.svoemesto.de/en/Kayfun-X-Spare-Kit

Valahol olvastam hogy érdemes alaposan átnézni a klónokat ugyanis gyakran előfordul hogy a gyártástól származott egyenlőtlenségek, öntési hibák nem mindig vannak jól eldolgozva ezért van hogy néha egy kicsit utánna kell igazítani,csiszolni. Nem lehet hogy nálad is hasonló van hogy nem zár le rendesen? Szerintem vedd ki a tömítést és nézd meg nincs valami ami miatt nem passzol

Mennyire kotyog a top cap nyitott állapotban? Zárva légtömör?
Elvileg nem szabadna eresztenie, ulton klón volt nálam ami elég lötyögős volt nyitva, de az is jól zárt, inkább bosszantó klóntulajdonság volt :thinking:
Nem lehetséges, hogy töltéskor marad ott némi leves és az csordogál ki idővel? Mert ha nem fekteted el, akkor a drip tip felől lecsordogáló kondezen kívül ott nem nagyon van leves, amit el tudna engedni.

1 kedvelés

Hááát a top cap nyitva elég lötyögős de helyrecsúsztatva passzent. Kicseréltem a szipka alatt lévő gyűrűt meg a lébeömlőjét is , a változás annyi hogy valamivel tovább bírja.Nem kondenzről van szó egyértelmű mert érzik a liquid viszkozitása az ujjamon. Tehát egyértelmű hogy a léfeltöltő felől jön a lé, ennek pedig van egy fura gyűrűje ami speciálisan ovális, kinszenvedés helyre tenni, mivel nem szünt meg a szivárgás úgy gondolom meg kéne cérnázni de félő hogyha magasabb lesz a szipkacsatlakozó gyűrűjétől akkor a becsúszó top cap nem tudja lezárni megfelelően mindkettőt. Kinlódás !!