Kayfun Lite Plus (reklamáció)

Sziasztok!
Véleményem, tapasztalatom szertném megosztani veletek a következő gyártóval ( SMtec GmbH) kapcsolatban! Mielőtt megvásároltam a terméket majd az összes youtuber videóját megnéztem! Számomra MTL vonalon Phil Busardo véleménye ami befolyásolja vásárlási szándékomat! Ezek alapjá döntöttem a Kayfun Lite Plus kazán megvásárlásán! Az influenszerek 60-80%-nál jelentkező probléma a Domon (kéménytoldón) lévő tömítés silány minősége! Én egyszer szereltem össze vele és a videókban hallottakból jól be liquideztem az o-gyűrűket így én nem tapasztaltam a problémát! Miután szétszedtem eltakarítottam és nagyító alatt megnéztem számomra is úgy tűnt, hogy mintha nem lenne tökéletes az o-gyűrű! Mindjárt a dobozban lévő QR kódot használva el is vitt a gyártó oldalára! Írtam egy emailt nekik és ecseteltem a problémát! 2 órán belül válaszoltak kértek fényképeket a komplett tankról az deck aljáról és magáról a vélt problémáról! Másnap jött a válasz a tankom eredeti és igen a szériszám alapján benne lehetett abban a sorozatban ahol ez a hiba jelentkezett! Közölték hogy postára adták az új domot tömítéssel! Küldtek egy követési számot! Hétvégén érkezett be Német o.-ból DHL-el. Vasárnap a posta elvégezte a vámkezelést ami 0-ás tétel! És ma reggel 08.15. kor csengetett a postás a küldeménnyel! Szóval érdemes megreklamálni a hibát! 4nap alatt feldolgozták és orvosolták a problémát!

11 kedvelés

Hát igen, itt a különbség igen látványos a klón és az eredeti között.

6 kedvelés