Kayfun lite plus 2021 vagy Kayfun Prime

Sziasztok,

Lenne egy kérdésem a rutinosabb Kayfun-os vaperekhez. Szóval, nemrég vettem használatba a Kayfun X klón tankomat, ami tök jó, tök szép, jók az ízek, viszont picit szűknek érzem. A címben megjelölt 2 tank között vacilálok. Amiket eddig olvastam az alapján a Prime a levegősebb, viszont a 2ml-es kapacitást meg picit keveslem, a lite plusba több liquid bele megy, de ott meg amiatt aggódom, hogy ugyanaz a levegő szabályzó rendszer van benne mint a mostani X-ben. Valaki próbálta már mindkettőt? Melyik a jobb választás, ha nem szeretem a szűk MTL-t? Vagy esetleg van a felsoroltakon kívül olyan Kayfun amibe 2ml-nél több liquid bele megy és levegősebbek közé tartozik?

Üdv Sanyi

1 kedvelés

szia!
Priméhez van bővítő. De egyszerű tölteni én ezért nem használnám toronyként…az @Ispy kedvence

1 kedvelés

Extension Tank Kayfun Prime - Le Petit Vapooteur (lepetitvapoteur.com)

1 kedvelés

Akkor azt mondjátok a Prime levegősebb a kapacitást félretéve?

1 kedvelés

Azt te olvastad, én nem tudom.

A liteot nem próbáltam, de megidézzük @Deepfreeze szellemét, neki van mind a kettő. Egyébként szerintem a prime se az a tág levegős fajta.

Szerintem az összes bájka lévegősebb.

2 kedvelés

Megvettem, használtam, de túl sok az üveg, a fém meg szebb is.

1 kedvelés

Szia Sanyi! Szerintem a Prime levegősebb mármint ha Kayfunokat nézzük. De egész más a két tank. A Lite alúl töltős nincs lékontroll, viszont alapból a doboz tartalmaz bővítőt. A Prime folyadékszabályzós, sokkal szebb viszont bővítése fizetős. A Kayfunok nem igazán tartoznak a levegősebb kazánok közé. Dohányos ízekre fejlesztették így ott hozza a maximumot.

2 kedvelés

A Prime-ot semmiképp nem mondanám túl szűknek. Én még zárnám, de nincs hova. De az biztos, hogy szűkebb minta ByKa.
Kapacitásra a Lite is csak 2ml, kivéve ha a 24-est veszed, abba több fér. Illetve van hozzá még a béna palást, ami valamivel nagyobb. Nem tudom, talán 3ml, sosem használtam.
Szerintem egyébként a Lite levegőszabályzója jobb, nekem tetszik az átmenet nélküli állítási lehetőség.
Ízre mindkettő rendben van. Szubjektíven én a Lite-ot választanám ha csak egyet választhatnék.

2 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Ennek lehet az lesz a vége, hogy mindkét klónt megrendelem és amelyik nem tetszik az költözik! :smiley:

Rossz esetben meg jól megtartod mindkettőt
:grinning:

6 tank egyszerre? Az már soknák tűnik! :smiley: Bár szerintem lesz olyan aki cáfolja! :smiley: :smiley:

1 kedvelés

Nem cáfolom. Csak most itt asztalon mellettem 3 gép van, nehogy baj történjen :sweat_smile:

3 kedvelés

Nekem összesen van 3, na jó meg 2 pod! :smiley:
Végül is modonként 2 tank nem sok! :smiley:

4 kedvelés

Nekem is itt hever az összes szett, lassan tekerni kéne, mert már az utolsónak is kezd szar íze lenni. :sweat_smile:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.