Kanthal, és ami mögötte van

Köszönöm az infókat már nyitom is a szerszámos ládám :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Kíváncsi leszek a csere után lesz e elszíneződés ! Persze ez hosszabb folyamat lesz.

1 kedvelés

Jelzem majd …hátha megoldodik a rossz viszonyom a Dvarw-al nem akarom elengedni a kezét(még is csak a mienk) :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ez pedig nagyon pici apróságon múlik meg vagyok róla győződve, mint a csavar is.
Most jutott a fejembe , Pogonyi Edina is ilyen problémával küzdött a dvarw DL tankjával. Ez valami dvarw betegség lesz. Csak nála pár slukk után már színeződött is.

1 kedvelés

Évek óta probálkozom a Dvarw-al az 1es széria maradt meg 1db nálam pedig vettem mindből de nem barátkoztunk össze…mindig kap esélyt havonta 1szer egy 10ml elszívok belőle aztán megy a dobozba…

2 kedvelés

Nálunk anya is meg én is napiba használjuk a dvarwot, de nincs ilyen gond, esetleg még a lekvidre tudok gondolni ami erősen reagálhat a nem ss fémre. Esetleg valami citrusos vagy fahéjas lekvid ?

2 kedvelés

Nem hiszem csak dohány megy az is csak sima max ry4 ami ízesitett…most át tértem a journey aromára ezt még nem kostoltam a dvarw-ba most így csavar csere után ráprobálok…

3 kedvelés

Mi is csak dohányosat szívunk M-type.

3 kedvelés

Huzalt honnan szerzed be?

1 kedvelés

Még valamikor aliról vettem 2 guriga 100 méterest

Pontosan ezt a fajtát nagyon jó áron adják !
Nem is 100 méteres csak 30 méter 100 feet

4 kedvelés

Én meg elektronikai boltba… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@Atis csak egy gyors kérdés,ezek közül melyiket ajánlod kipróbálásra?
Van itthon 26ga,de az szerintem vastag.Szűk mtl-re keresek.

1 kedvelés

MTL-re mindenképp 30 GA vagy 28 GAs-s lenne jó , de inkább a 30 ! Az az 0,25 mm. tökéletesen kielégítő a gőz is meg az íz is ! 2-es magra 4 teljes menet 1 ohm . Ha 2,5 magra megy akkor a 4 menet olyan 1,2 ohm lesz !

5 kedvelés

Köszönöm szépen,mindenképpen kipróbálom,a vékonyabbak valamelyikét.
Nekem is bejön a kanthal huzal.

1 kedvelés

A 0,25 öst használom mindenbe is, és működik minden tankomban.

4 kedvelés

Az egyebbkent nem lehet az elszinezodes oka ,hogy némelyik liquid gyorsabban oxidalodik uv hatasara?A dvarw meg egy nagy “ablak”,az egesz leves erintkezik a kulvilag fenyevel.En azt tapasztaltam hogy nalam pl itt van az lpv sec leves ami mindennapos es pecara is ezt viszem mindig.
Normal esetben a mod egesz nap a zsebemben van,kiveve mikor hasznalom.Ilyenkor a leves benne kristalytiszta.Ha pecazni viszem mellettem van a mod egy oldaltalcan es a nap folyaman egesz sotetbarnaba megy at a leves.Kesobb otthon,vagy masnap ha ratoltok a tartalyban maradt minimális maradek miatt az egesz friss is átveszi ezt a szint azonnnal.
Gondolom te mivel egesz nap vezetsz a modot magad mellett tartod ahol ha éppen az uv-ra erzekenyebb leves van nalad az megszinezodik?

2 kedvelés

Igen lehet ez is de én a Dvarwot 2ml-szekcióval használom…

1 kedvelés

Kivancsiva tettetek ezzel a kanthallal.Holnap peca utan elo is keresem es tekerek vele egyet.Olyan regen elvezkedtem mar 1.8 ohmon​:grin:

5 kedvelés

Én értem ,de attól meg a 2milis dvarw is többet mutat magából mint akármelyik más 2 milis rta.Amugy egyszeru,próbálj ra az “elszinezodos” leveseddel egy friss tekeréssel este,mikor nincs termeszetes fény .

Nem kell 1,8 ohmra tekerni jó a hézagos 4 menet az egy ohm lesz !

2 kedvelés