Kanthal 28 ga

Nesze nekem kanthal huzal azt sem tudom hol vágjam el​:sweat_smile::joy:kicsit szét jött.

4 kedvelés

9 kedvelés

Ismerős helyzet​:wink:

4 kedvelés

Szabi !
Az eleje, mindig a végével szemben van ott vágd el :joy::joy::joy:

9 kedvelés

Ahogy elnéztem a helyzetet, csinálj belőle sormintát. :sweat_smile: Ha kell egy tekercs, csak levágsz egyet. :grin:

5 kedvelés

elvágtam itt is ott is​:sweat_smile::grin:majd csak elhasználom​:grin:jól van az úgy,vissza nem tekerem mert arra nem vagyok felkészülve​:joy:

5 kedvelés

ez körbe körbe van ennek már sem az elejét sem a végét nem látom lassan​:joy:

4 kedvelés

Akkor Karácsonyra szaloncukor akasztó?
:stuck_out_tongue_winking_eye:tudod milyen vagyok,csak próbálom menteni​:crazy_face::crazy_face::crazy_face:

8 kedvelés

arra jó lehet még,de csak bele leszem a tankokba inkább mert még a szaloncukrot nem is szeretem nem eszem.:wink::sweat_smile::grin:

2 kedvelés

Nálam akárhogy szétugrik, leszedem az egészet, újratekerem. Látom, nem horgásztál. Én annak idején 100 méter pecazsinórt kint az utcán, a járdán szanaszét dobálva, gubancolva, felszedtem, felcsévéltem egy dobra, hazavittem, mondván rádiókba skálahúrnak még jó lesz. Én amikor tekerek, el nem eresztem a végét, amíg el nem vágom. Máskor régen a Balatonon, elaludt mellettem a gyerek, amikor kapása volt. Nem vettem észre, hogy ki volt lazítva a féke, amikor berántottam, összegubancolódott a damil. Elvágtam, és összetoldottam, úgy, hogy ott volt rajta a majdnem kilós kárász. A hal végülis ki lett fogva.

3 kedvelés

Basszus ez mâr korábban volt téma? :smile::smile::smile:
Ha ezt tudom előre, hogy mire szamítsak…
Mikor először megjött a huzal. Na mondom egy próba tekerést rögtönzök. Az első mozdulat utân a fél nappali huzallal lett tele. De annyira meglepődtem, hogy okosan végig is néztem milyen szépen rúgja le magáról a műanyagot hehe
Utána volt kb 5-10 mp szünet, hogy mekkora f… wótam. Azt hittem csak én jártam így… :wink:

Én már olvastam a témát, és azt gondoltam… Ó velem úgyse lesz ilyen. Aztán egyszercsak azt se tudtam hol az eleje vége :joy:

Akkor még volt egy olyan elképzelésem, hogy majd úgy kell lefejtenem a huzalt.
Hááát…
…nem kellett :smiley:
De milyen megnyugtató így utólag jóval később belefutni egy ilyen témába. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ennek benne kellene lenni a kezdők “hogyan ne csináld” rovatában… Hehe

2 kedvelés