K Flavour Company teszt várható!

Sziasztok! :slight_smile:

Ismét kaptam egy felkérést, aminek hatalmas örömmel fogok eleget tenni. Tegnap jött a futár. Az Aroma Paradise küldött egy kis tesztelni valót. Finomabbnál finomabb longfilleket, méghozzá a K Flavour Company híres négyesfogatját kaptam véleményezésre.

Gace’s Secret – Dohány, barack, tejszín, pirított mandula.
Alfie – Szilva, rum, pekándió, dohány és tejszín.
Garrison – Karamelizált édes gesztenye, ír krémlikőr, dohány, barnacukor.
Ira – Whiskey, keserű kakaó, dohány.

Az üvegben 25ml aromát töltött a gyártó, összesen 100ml fér bele. Biztos ami biztos kimértem fecskendővel a 75ml alapot amivel fel kell önteni az üveget. Aki nem kíván méricskélni az öntse nyugodtan nyakig az üveget, és meg is van a 100ml kész liquid. Kimértem, szóval tuti annyi lesz.

Az Aroma Paradise weboldalán található instrukcióknak csak az egyikét fogom tudni követni. 3 nap pihentetést írtak, amit én aranyosan be is fogok tartani. Viszont a 80VG/20PG helyett egyensúly alappal öntöttem fel. Évek óta ezt használom, ezt is szeretem. Ilyet tartok itthon, így sajna nem tudtam VG többlettel dolgozni. Úgy vélem ezt majd mindenki eldönti milyen arányú alappal fogja felönteni, de azt ne feledjük, a gyártó ajánlása 80VG/20PG! Számomra igencsak pozitív már most így a teszt elött, hogy felöntés és alapos összerázás után nagyjából 2 órával már el is elegyedett az aroma az alappal. Teljesen!

Mikor megtudtam mit fognak küldeni már kerestem is flaskákat. Érlelni jó abban az üvegben amiben van maga az aroma, de még nem sajátítottam el a pálinkásüvegből való tanktöltés képességét, így néztem flaskát amibe átöntöm majd. Ám mikor megérkezett a csomag akkor szembesültem a ténnyel, amit később aztán olvastam is az oldalon, hogy jár mindegyik longfill mellé egy 30ml-es Chubby Gorilla flasi. Ragasztható címkével, amin már előre rá van nyomtatva az adott íz fantázianeve. Ez a második pozitívum, és még bele sem kóstoltam.

A 3 napos érésből már 1 nap el is telt. 2 nap múlva kezdem a tesztet. Természetesen amint végeztem a teszttel igyekszem minél elöbb publikálni is. A teszt ideje előreláthatólag 1 hét.

A szállítás nem tartozik ide, de mivel az Aroma Paradise híres a gyorsaságról, kíváncsiságból néztem az időt, 23 óra 40 perc telt el a feladás és a kézbesítés között! Nem semmi!

20 kedvelés

Szia.A Gace’s secret elég komolyan felkeltette az érdeklődésem :grin: Bár letettem az mtl vonalat,de hála az istennek,megint találtam pár ízt,ami miatt megint kell vegyek valami mtl rtat :rofl: Egyébként nagyon jó a Vaperina,végre egy igazi vaper oldal,ahol nem magas lóról beszélnek,lehet eladni,venni,ajánlani,szuperek vagytok és KÖSZÖNJÜK SZÉPEN :grin: :heart_eyes:

8 kedvelés

Erre egy kedves barátom szavaival válaszolnék, kicsit vulgáris, bocsánat. “Mindenki kopasz picsával jött a világra!”

Én csak annyit tennék hozzá, hogy nem tudom mi az a magas ló, de valószínűleg rohadtul egyedül lennék azon a lovon. :thinking:

Köszönjük szépen! Hisz Nélkületek mi sem lennénk ám :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

9 kedvelés

A K flavour Alfie a bekeverést követő második napon kissé megijesztett. Mintha acetont lélegeztem volna be. Elkeseredtem félre raktam, még a nagy fehér kagyló is esélyes lett. Egy hét után kezembe került, na ez is milyen drága volt gondolattal. Lehúzás előtti utolsó kostoló, majd ellenőrzöm a címkét, de az volt. Hihetetlen mi ment végbe a flakonba, egy varázslat. Szenzációs lett olyan szinten összeért, hogy amit ígérnek ízvilág minden porcikája kézzelfogható. Egyébként NicShot-tal jobb, mint salt-tal mert párosul az a torokhatás, amit a röviditalok hörpintése közben érzünk. Rendelnem kell pótlást…
Szinte félve vezetek autót a fogyasztása közben.

5 kedvelés

Örülök a tesztnek, főleg így “kompániában” :grin::hugs: várom!

2 kedvelés

Még egy kis szösszenet az előbbiekhez. Vannak kommersz Pod-jaim, amik könnyen tisztíthatóak, így ők a kóstolgatósak. Mit fogok átélni egy Kayfun-nal?

2 kedvelés

Narancsolj. 2020-as… :sweat_smile::hugs:

2 kedvelés

Köszi​:hugs:nem néztem ám a dátumot :joy::roll_eyes:

Öregszem(űség) :grin:

1 kedvelés

Az mit jelent? Új vagyok még nálatok, kóstolgatom a menü rendszert ezek szerint nem nagy sikerrel. Bocsánat mindenkitől, ha hibázok tudatlanságot tükröz.

2 kedvelés

Köszi a tesztet, mostanában lesem a “dohányos” ízeket, kíváncsi leszek a végső tesztre.

2 kedvelés

Azt jelenti, hogy 4 éve írtam meg a tesztet. Az összes tesztem a Górcső kategóriában található. Amit a házikó melletti menü gombbal is elérhetsz a Blog kategóriára kattintva. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Fentebb Zolinak linkeltem a tesztet. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A félreértésért elnézést kérek. :hugs: Ez egy felkompferáló cikk volt, régebben szokásom volt bejelenteni, hogy mi is készül. A teljes ízteszt itt található:

4 kedvelés