Al Carlo teszt várható!

Sziasztok! :slight_smile:

Ismét eljött a tesztelés ideje! :heart_eyes: Amit hamarosan be fogok mutatni Nektek, az a Gandalf Liquid által küldött 10ml-es Al Carlo aromák. Nem, ez nem a longfill.

Vivid Tea - Jeges tea és dohány
Berry Trees - Erdei gyümölcs és dohány
Salted Caramel - Sós karamell és dohány
Roasted Cinnamon - Fahéj és dohány
Sun Dried Peaches - Őszibarack és dohány

Bár a longfillek vannak pörgetve a YT betyárok által, de szerencsére az Al Carlo-nál nem feledkeztek meg a low budget gőzlérekről sem. Ránézésre nem nagy összeg, de durván 1000 FT-al olcsóbb a 10ml-es aroma mint a longfill amiben 15ml aroma van egy 120ml es flasiban, ami köztudottan PG-vel van felturbózva. Azért több darab vásárlása esetén már számottevő a különbözet. Ezért én nagyon is megörültem, mikor megláttam a kínálatban ezeket az aromákat. A Gandalf Liquid által forgalmazott Al Carlo aromákat IDE KATTINTVA tudjátok megnézni.

3 nappal ezelőtt beletöltöttem mindegyiket 1-1 a Gandalf Liquid által küldött 110ml-es flaskába. 100ml lett mindegyikből ugyebár, de az a 10ml-nyi üres hely mindenképp szükséges, hogy rendesen össze lehessen rázni. A tesztben a flaskára is ki fogok térni, azokat IDE KATTNTVA tekinthetitek meg.

Az érlelési időre 5-7 napot írtak, ezért természetesen 7 napig fogom érlelni őket. Az ajánlott keverési arány 8-10%, én beletoltam mindet, úgyhogy 10%-os lesz. :yum: Mióta bekevertem azóta gyakran vannak összerázva és szellőztetve. De ez is szubjektív, hogy ki hogyan érlel. :slight_smile:

Nagyjából 1.5-2 hét múlva hozom a tesztet is. Ha pedig már most kedvet kaptatok akkor a fent található linkeken elérhetitek a termékeket. :slight_smile:

Köszönöm a lehetőséget Gandalf Liquid és @ButcherHUN :smiling_face_with_three_hearts:

Gőzben gazdag szép napot Nektek! :kissing_heart:

19 kedvelés

Végre dohányos tesztek​:heart_eyes:

3 kedvelés

Már az illatukon is érezni a megbúvó dohányt, nagyon kíváncsi leszek. :slight_smile:

5 kedvelés

A teás meg a barackos jól hangzik .Igazából mind jól hangzik,de már kezd kirajzolódni hogy nálam mik az egésznapos vagy egész estés ízek .

2 kedvelés

Ezek szintetikus dohányok?

1 kedvelés

Sziasztok,

Az alap is tőlük van? Ezek a linkek már tartalmazzák a vaperina azonosítót? Várom a tesztet, annak függvényében lehet én is berendelek párat. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szerintem igen. :thinking: Mert nem írják sehol, hogy kivonat lenne.

2 kedvelés

Az alap nem tőlük van, de kaptam azt is, amit szándékosan nem írtam bele. Gondoltam egy kis “meglepetés” lesz majd a tesztben. :blush: De akkor inkább már most elárulom, hogy ez egy nagyon jó minőségű és tiszta alap. Én azt is bátran ajánlom. :heart:

7 kedvelés

Ha a Vaperina oldaláról mész (az egyik linkre kattintva) akkor az már tartalmazza az azonosítót. :blush:

5 kedvelés

Köszönöm a válaszokat. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A fahéjast ismerem,most is ezt pöfékelemmig ezt írom.Ha teheted szerezz mellé pisztrácia likőrt és azt szopogasd mellé,fantasztikus ízorgia vár .

2 kedvelés

én annó kóstoltam ezekből igaz snv volt a mangó dohányt nem volt rossz azért el lehetett szívni csak kokszolt is rendesen ugye a mangó levesek alapból kokszolnak ezért már nem igazán tolok mangós leveseket meg édesek is régen szerettem nagyon.:wink:

3 kedvelés

Én is kóstoltam pár mangós cuccot, tökéletesen egyet értek. Bitang édes és nagyon kokszol. :slight_smile:

3 kedvelés

Sziasztok! Én rendszeresen használom ezeket az aromákat, Én a dohányos aromát nem szeretem, de ez a dohány-gyümölcs kombó ízlik. Jelenleg 2hete érlelődik a dinnyés és a karamellás. :grin:

2 kedvelés

Ezt örömmel olvasom :heart_eyes: ezek is ígéretesnek bizonyulnak :blush:

2 kedvelés

Minden esetre kíváncsian várom a beszámolót!:grin:

Szerdán belecsapok a liquidbe. :grin:

4 kedvelés

Szia@Vaperina_Kinga!
Sós karamellásra kíváncsi leszek,mangósat kóstoltam anno,nem győzött meg,érése elején jó mangós édeskés volt,később halványúlt a mangó és átcsapott valami dohányhoz picit messze álló valamivé,sztem a mangó nem klapolt a képletbe,vagy nemtudom​:thinking:

2 kedvelés

A sós karamellre én is, kedvenceim a sós karamellás édességek. :yum:

4 kedvelés

Egy hete bekevertem 100 ml liquidet. Al carlo macchiato brew aromával. Alig érzem az ízeket…
-10ml aroma… al carlo macchiato brew.
-2 flaska 20 mg/ml nikotin (nem nic só)
-70 ml alaplé (70vg/30pg)
Ez volt a recept.

Kérdés!..

Lehet, hogy az alaplevem lesz a hibás?
Válaszokat előre is köszönöm…

1 kedvelés