Juicy vape

Sziasztok valaki valamit tud esetleg a juicyvaperol ???rendeltem egy csomagot kuldtek is emailt hogy a csomagom nem mondhato le mar de azota semmi es ez 21diken volt,es folyamatos karbantartas van mar 22diketol,esetleg barki barmit nem hallott rola ?es hogy miert van ilyen sokaig karbantartas az oldalon??

7 kedvelés

Pont én is kérdezni akartam…a facebookról is eltüntek

7 kedvelés

Nekem is június 22.én dolgozták fel a rendelésem, és azóta semmi. Ha gugliba írom a weboldalt, még azt se dobja ki, plusz ugye az Fb is megszűnt. Remélem nem léptek le csak úgy…

7 kedvelés

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Ajánlom figyelmetekbe @Vaperina_Kinga hozzászólását.

7 kedvelés

A leírtak alapján szerintem game over. Más oka nem lehet…pláne mivel nem jeleztek bármit ebből előtte.
Közben látom János/Kinga hsz-át…legyen igaz, de szerintem nem véthet ilyen hibát egy webshop, hogy csak úgy eltűnik ahogy írtátok.

7 kedvelés

Attól függetlenül amit írtam, lehet bármi más oka is. Én nem szeretnék a legrosszabbra gondolni. Ennyit tudok, mert nekem Robert ennyit írt.

7 kedvelés

Köszönjük szépen az infót, azért ez kicsit megnyugtató. :smiling_face:

13 kedvelés

Őszintén szólva inkább Kinga érdeme ez az infó.
Én csak linkeltem.Szeretném azt hinni,hogy nem zárt be végleg a webshop.
Az egy újabb pofon lenne,a hazai vapereknek. :cry:

11 kedvelés

Plusz a mellébeszédet pl. én sem szeretem…

5 kedvelés

Hali!
Az elsők között voltak, akik azonnal leszedték a tündér botocskákat a honlapól és ki is írták nagybetűkkel, hogy nem árusítják.
Hatalmas a razzia azóta az online shopoknál, ez pl friss hír:

" Szlovák cégeket vizsgál a GVH, miután Elf Bart is forgalmaznak "
Szóval szerintem nem leléptek, hanem lapulnak a túlélésért és próbálják úgy átszervezni a dolgaikat, hogy ne lehessen belekötni.

12 kedvelés

Ha valamit megtudok, azonnal szólok. Amint több időm lesz írok Robertnek.

11 kedvelés

Szia tudunk már valamit az oldalrol? Sajnos nekem fontos lenne tudnom mert uj készüléket rendeltem de ha nem jön kell rendelnem másikat máshonnan hogy jövöhét péntekre megjöjjön esetleg valami ötlet tanács? :grin:

4 kedvelés

Szia Szabolcs. Sajnos nem írt vissza. :pensive:

1 kedvelés

Szia, sajnos ugyanebben a cipőben járok. :sob:
Kicsit több mint egy hete várom, és abban a fázisban van hogy lemondani nem lehet. Rendelnék máshonnan, de ha esetleg meg mégis visszatérnek nem akarok belőle kellemetlenséget. :pleading_face:
Arról nem is beszélve, hogy árban is nagyon jók, remélem minél előbb adnak valami életjelet…
Én egyelőre várok még…

9 kedvelés

Szia, visszaírt már?

2 kedvelés

Szia Laci! Nem kaptunk még választ. Ha válaszolnak az lesz az első, hogy továbbítjuk nektek mi a helyzet de addig sajnos mi sem tudunk többet.

8 kedvelés

1 bejegyzést új témára osztott fel: Vaping Underground alaplé milyen?

Sziasztok. Ma ismét ránéztem az oldalra. Már be sem jön egyáltalán. A Juicyvape profillal több mint 1 hónapja nem lépett fel Robert. Szerintem engedjük el… Sajnálom. :pensive:

4 kedvelés

Sziasztok!

Milyen alternatívát ajánlotok, nem tudok sajnos tovább várni a Juicyvape-re. Minőségi alaplötyi és főként Dinner Lady aroma érdekel.

2 kedvelés

Szia!

Mindegyik gyors és megbízható bolt. :slight_smile:

6 kedvelés