Juicyvape.hu ajánlás

Nem tudom, mennyire ismeritek az oldalt. De nekem nagy kedvencem. Szerintem szuper árakkal dolgoznak, így gondoltam megérdemelnek egy saját témát. Remélem még nincs. :sweat_smile:

Sokszor rendeltem már tőlük, és 1-2 napon belül megszokott jönni a csomag. Sőt, van benne kis ajándék is. Cukorkák.:grin:

Most különösen megéri rendelni tőlük pl. Vampire vape aromákat.
A 30ml aromák(vampire vape) jelenleg ~2900ft náluk. Szerintem most akciósak, alapból 3400 szokott lenni (annyiért is nagyon jók).

Az alaplék is nagyon jó árban vannak.

Szóval ajánlom őket nagyon!

7 kedvelés

Cukorkákat mindenhonnan küldenek​:wink:
A facés hivatkozás miatt felnéztem ma.Végignéztem az összes terméket.Én max.huzalt vennék.Semmi mást nem tartanak(és sztem nagyon kevés a választék)amiket én használok vagy tetszene.
Ne haragudj,ez csak az én véleményem​:slightly_smiling_face::heart:
Örülök neki,hogy neked bevált​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Én eddig csak tőlük kaptam cukorkát. :grin:
Főleg a vampire vape márka miatt írtam most. 2900ft-ert sehol máshol nem kapsz 30ml-t. Máshol 3600-4000. Ha valaki szereti azt a brandet, akkor megéri onnan. Az alaplé is tök jó árban van sztem.

1 kedvelés

Tény hogy nem a legnagyobb a választék, de énis szoktam tőlük rendelni, utóbbi időben pl csak innen rendeltem alaplevet.

2 kedvelés

alaplék milyenek a nikotinosak jók egyébként?Mert akarok majd venni vsgy innen vagy a the liqvid cytin

1 kedvelés

A tlc,a vape42…stb is küld​:wink:
Igen…aki szereti annak jó áron van​:slightly_smiling_face:
Az eliquidvg.eu-hoz képest jóval drágább az alaplé,azt néztem​:slightly_smiling_face:
De tényleg örülök neki, hogy neked bejött a bolt​:heart:

1 kedvelés

Bár nem írják, de szerintem nem nicsó hanem sima, mert a 12mg-s kapar azért, ami nekem nem gond.
Mellékízt nem érzek így azzal sincs gond.

1 kedvelés

Azért Lacáéknál vannak gondok az alap lével…mostanában…

4 kedvelés

mondjuk én 6mg alapon gondolkodok vagy 9mg oson​:blush:ebből is egy kicsit meg abból is egy kicsit venni​:blush:mert ugye pl ha 6mg alappal keverek egy aromat az sem lesz 6 os erősségű hanem kevesebb csak nem tudom menniyivel​:sweat_smile:

Nekem most jött 2x,de semmi gond.Koppkoppkopp​:wink:

2 kedvelés

akkor jó… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Van egy ismerősöm aki alkalmazott volt az említett shop-nál, azt mondta messzire kerüljem őket :smiley:
Bár már sokáig elvileg azt se kell! :smiley: :smiley:

5 kedvelés

Folytatják…nem zárnak be átalakulnak…

2 kedvelés

Szerintem teljesen rendben vannak. Azt is innen szoktam venni.

1 kedvelés

kiderítjük milyen lesz az alapjuk most jött meg az is nekem kíváncsi leszek

6 kedvelés

Szia! Azóta van esetleg valamilyen tapasztalatod? Gondolkodom hogy a jövőhéten én is tennék egy próbát.

2 kedvelés

merem azt mondani,hogy ez az alap jobb mint amit az eliqvidvg ről rendeltem.Ajánlom próbáljátok ki ezeket az alapokat igaz én most 80vg20pg alappal kevertem de amit kóstoltam vele pl a szőlő és az eper,áfonya rágóguminak is jo íze van evvel az alappal csinálva.:wink::blush:

4 kedvelés

Ennek örülök! Eddig LH. oldalról rendeltem, de itt láttam hogy van 9mg is. Így egyszerűbb lesz kevernem. Mindenképp kipróbálom akkor. Köszi az infókat! :slight_smile:

1 kedvelés

nagyon szívesen,még árban is azt mondom elfogadható az alapjuk és tényleg jók.:wink:

4 kedvelés

Ha jól láttam most minden Juicy Base 25% kedvezménnyel vásárolható, még erős 8 napig. Hátha valaki éppen vásárlás előtt van. :smiling_face:

7 kedvelés