Joyetech Exceed Grip Pro beüzemelése

Sziasztok! Vásároltam egy Joyetech Exceed Grip pro 40w 2,6ml készüléket, de sajnos nem tudom beüzemelni,pedig sok videót megnéztem róla. Igazából működik, de valamiért gőzt nem ad. Tudna valaki segíteni a használatában?
Előre is köszönöm!

4 kedvelés

Szia​:blush:5 klikkre bekapcsol? Akku feltöltve ?

2 kedvelés

Szia! Igen, bekapcsol, akku feltöltve, utána mutatja, hogy 0,1S, és ezután nem tudom mit kell megnyomni.

A tűzgombot az elején miután feltöltötted,beázott a pori és beállítottad a teljesítményt a porlasztódhoz.

3 kedvelés

Megy már ? :blush:Ha 0.1 s akkor már jót nyomkodsz :smiley:ha tovább nyomod akkor lesz az több is

3 kedvelés

Bocsi, de ezt nem nagyon értem. Nem tudom majd használni, vagy mit kell tennem?

Igen, már ahogy nyomom megy fel, de ilyen pattogó, szörcsögő hangot ad ki, szívásra nem jön semmi. Meddig menjek fel vele?

2 kedvelés

A porlasztón rajta van az ajánlott érték :blush:
Az mtl,és dl porlasztón is ,a levegőt se felejtsd el kinyitni az oldalán :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Nekem van ilyen készülékem, bár most nincs velem. Nem lehet, hogy az a gond, hogy nem nyomod elég sokáig a tűzgombot? Gyakorlatilag, azt amíg szívod, addig nyomni kell, mert addig fejleszti a gőzt a készülék. (Apró pontosítás, hogy igazából érdemes egy nagyon kicsit hosszabban szívni, mint a gombot nyomni, mert azzal hűtöd egy kicsit a porlasztót, de abból se lesz nagy baj, ha mégsem így csinálod.) A tűzgomb az a felső nagyobb gomb. Akkor mutat 0,1 s-et a mód, ha azt csak egy pillanatra nyomod be, 0,1 másodpercre. Az kevés idő gőz fejlesztésére :smile:

5 kedvelés

Egyéb, ami még eszembe jut: jól illeszkedik a porlasztó a tankba? Azt ugye bele kell tolni. És a tankot is bele kell tolni a készülék oldalába, ott jó az illesztés?

3 kedvelés

Szia Dalma! Nagyon köszönöm a segítséget, ez volt a gond, hogy nem nyomtam a tűzgombot! Már működik! Igaz, még mindig nem értem pontosan a működését, de csak rájövök lassan… :upside_down_face: Az alsó gombbal zárom le, ugye?

2 kedvelés

Nagyon köszönöm a segítséget, már működik! :upside_down_face::grin:

Nem, az alsó gomb (ami talán két gomb?) a beállításokhoz kell. Az egészet kikapcsolni úgy tudod, hogy 5ször megnyomod gyorsan egymás után a tűzgombot. De ha csak pár percre hagyod ott, nem is érdemes kikapcsolni. Végülis csak akkor működik ténylegesen, ha nyomod a gombot, amúgy csak a háttérfolyamatok szívják az akku energiáját egy kicsit. Akkor érdemes még lezárni, ha hordoznád, a véletlen nyomkodást elkerülendő.

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.