Jó lehet e ez a drót?



Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy az első drót jó lesz e Brunhilde és Ares rtahoz?
A második drót pedig dl ugye? Még ezeket annyira nem vágom de szeretnék saját tekereseket csinálni :grinning: És még nem rendeltem csak készre tekert coilokat

2 kedvelés

Ez a Vapelés amúgy rendes függőséget okoz remélem az asszony rá adja erre a rendelésre is az áment :joy:

3 kedvelés

Szia
Nem biztos hogy hallgatnod kell rám,de ha most szeretnél tekerni a sima szálhuzalt ajánlanám elsőre​:stuck_out_tongue_winking_eye:olcsóbb,és bármelyikbe jó :blush:
Ss 316 L 28ga
Ni80 28ga
9-10 méter / tekercs van miből úgymond "bénázni":stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:mert lesz pár :rofl:(tapasztalat)

9 kedvelés

Vaporismrol be tudnád nekem linkelni legyszi ha rá érsz rá keresni mert magamtól sosem találom meg ezeket a ga dolgokat :sweat_smile:

1 kedvelés

Ilyen összeggel be sem próbálkoznék :rofl:

3 kedvelés

Meg eskudtem neki ez az utolsó :joy:

2 kedvelés

https://www.vaporism.cz/odporove-draty/vap-extreme-ss316l-nerezovy-odporovy-drat-9m/
0.4 akár Dl 26ga
0.3 mtl 28 ga

4 kedvelés

Köszönöm :v::blush::blush::blush::blush::partying_face:

3 kedvelés

azért ennyit elsöre nem vernék bele…ebbú baj lesz more :joy: :joy: :joy: :joy:

4 kedvelés

Ebben van 2 mod és 1 rta mert most amit eddig össze vásároltam kevés lesz úgy látom mert már egyre sűrűbben ki veszi a kezemből és ezt szívja ő is nem az analóg cigit :blush:

5 kedvelés

Ja, hát így tök egyszerű, hisz ő az oka az egésznek. Te igazából nem akartad, de miatta elkerülhetetlen volt :sweat_smile:

4 kedvelés

Jah …az asszony tehet róla​:stuck_out_tongue_winking_eye:így akkor már értem​:rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

én úgy szoktam venni hogy veszek az asszonynak is valamit ami pl pori vagy tank mikor mi akkor nem zavar el mert neki is kell ugye hisz ő is szívja​:joy::sweat_smile::wink::grin:

6 kedvelés

Hogy ezek az angolok! Miért használják a lábat és a hüvelyket, mert sokáig háborúban álltak a franciákkal, akik feltalálták a métert? Mihozzánk meg a németek hozták az osztrák sógorokon keresztül a méter rendszert? Vajon mekkora hobbitlábuk lehet az angoloknak? Na de azért megnéztem én is, hogy milyen nikróm claptonom van, amivel könnyű dolgozni? 5,2 ohm/láb. 3 láb/ohm körüli drótból már nem úszom meg 10 menet alatt az 1 ohmot. @Donat Valahová jól látható helyre kitehetnétek ugyan azokat a számoló eszközöket. Igaz, néha valakik belinkelik némelyik témába, de én már egy órája hiába keresem, sem a Blogban nem találom, a kereső mezőbe is hiába írom, hogy: számoló, kiszámoló, tekerde, stb…Hogyan hívják? Sehol nem találom azt a tekerés kiszámító eszközt, ahová beírod a huzalt, a vastagságot, az ohmot, az átmérőt, és kiírja, kiszámolja, hány menet? Vagy fordítva, amelyik adat hiányzik, azt kiszámolja.

1 kedvelés

Na tessék. Emlegetnem kellett, akkor bekékül, és kattintható a “tekerde” . Ha a keresőbe írom, az miért nem hozza be? @JokerBj Ajánlom, hogy tanulmányozd, és használd ezt az eszközt. Már ismert huzal esetén nincs szükség rá, mert azt tekerem, amit szoktam. De új huzal, illetve váltás esetén ki lehet számoltatni az eredményt, hogy mi is lenne, ha azt vásárolnék?

3 kedvelés

Ha a Tekerde -re rákattintasz már meg is lesz :blush:

4 kedvelés

Kattints a 9kis kockára a neved mellett és utána VapeDIY meg lesz az :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 kedvelés

Hát…szerencse ? Hogy már nincs…ha tudná mennyit költök​:rofl::rofl::rofl::rofl:elásott volna engem már rég​:crazy_face::crazy_face::crazy_face:

6 kedvelés

Köszönöm. Annyit nem tudok angolul, hogy a betűszavakat is értsem. De mintha a Youtubeon a csináld magad dolgokat hívnák így. Nem lehetne inkább magyarul írni az ilyeneket? Vagy csak én kötözködöm már megint?

1 kedvelés

Én sem tudok :grin:de az már régóta ott van :smiling_face:használom is rendesen :rofl:

3 kedvelés