Clapton huzal ,de milyen?

Spulnis clapton huzalok legtöbb esetben csak az összetekert szálak vastagságát adja meg,ellenállás nincs megadva,még olyan is van hogy az anyagösszetételét sem.De vajon az nekem megfelel?,…hogyan lőjjem be kb azt hogy az én kazánjaimhoz felhasználásomhoz megfelelő lesz-e?(…több tízezerért ne álljon már ott a huzal,mert kerítésdrótháló fonásból :…ülj le fiam 1-es!)Valami rendszer van -e?.. a szálak GA számát összeadom ,vagy ilyesmi…(DL single coilt preferálom ,0,3-0,4 ohm,van egy kakukktojás dual ,hogy tocsogjon a nyelvem a levesben… jelenleg, : (mindíg változik,még ilyet :grin:) eclipse,thc one,thc blaze…de már kacsingatok az eclipse dual fele…

3 kedvelés

Nem biztos, hogy minden kérdésedre választ ad, de kezdésnek: ezt már nézted?

https://diy.vaperina.cc/tekerde/

Illetve még nagyon régen felraktam a vapetool nevű appot a telefonomra, már nem emlékszem miket tud számolni, de azt is érdemes megnézni, az is kikalkulál neked egy csomo dolgot.

…megvan ,pocok huzalnál jó…




…pèldául ezekkel mi a helyzett?

Nem tudom…

De itt egy másik oldal, itt tudsz a clapton esetében több paramétert is megadni

Sőt, ha egy clapton magja köré másik clapton van tekereve még azt is meg tudod mondani, hogy azok mik, szóval szerintem ezzel érdemes játszani kicsit.

…főleg a kèsz külső vastagság a döntö meg a wraps, 3 as magmèretnèl…mivel eclipse kicsi coil fèr el ,thc one már jóval nagyobb vastagabb …gondoltam hátha van egy naggyoló kèplett…kèpen látszik a sokszínűsèg …ezek alapján próbáltam kiskubizni…


1 kedvelés

…pèldául ha nem jön be juggernaut huzal …további felhasználása…:grin:

Szerintem nincsen univerzális megoldás, itt sajnos ki kell tapasztalni, hogy melyik tankba melyik működik, itt max annyi a segítség, hogy az ízlésednek megfelelő ellenállást ki tudod számolni, hogy melyik húzal mit ad ki és aztán meg tesztelni kell a gyakorlatban, ami vagy igen, vagy nem.

2 kedvelés

Köszönöm segítsègedet.

2 kedvelés

Hát, ezzel azért nem mész messzire, de szívesen. :grin:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.