Járt már így valaki, jó tanknál semleges ízek? 😒

Szia. Akkor itt adom elő az én storymat: Épp ma gondoltam a Vaperinára, hogy beírok, de nem hozok már létre neki témát. Épp kezdtem megbánni, hogy bevásároltam Heisenbergből, amikor a Vaperinától azt a sok aroma kóstolót kaptam. Aztán elkaptuk a náthát. (A többes szám csak azért, mert nem csak én de már az egész környezetem… Remélem, nem covid, mert az ízlésemmel, szaglásommal nincs semmi, csak az orrom folyt, mint a vízcsap. De az is lehet, hogy az, a 3. oltás után már náthává szelídülve jelentkezik.) Mivel kezdek gyógyulni, előkerült a régebbi dohányos keverésem. Megjegyeztem, most duplán jó, mert a nátha miatt inkább a mentolosat szívtam, és lett neki ideje beérni. Másik: A Siren tankomból, amíg 3 mm-esnél vastagabb tekeréseket raktam bele, lehetetlen volt határozottabb ízeket kicsalni. Mígnem láttam egy videóban, hogy ahhoz is kb. 2 mm -es magra tekernek a profik. Ja és csak a Dvarw hozza elő a dohányos ízekből az igazán analóg feelinget. Szerintem is, ha az ízek a fontosak, akkor nem erőltetném a dl vonalat. Az illatokat ugyanis az orrodban érzed, és nem a tüdőben. Aromák terén meg olyan nagy a kínálat, és mindenkinek annyira más az ízlése, hogy inkább nem nyilatkozom. Van, aki egyáltalán nem szív dohányosat, én szerintem meg anélkül az egész nem ér semmit, de tudjuk, mi a helyzet az ízlésekkel és pofonokkal… Különbözőek.

5 kedvelés