Ízteszt - La Tabaccheria Harmonium

Sziasztok!

Akik ismernek, azok tudják, hogy nagy kedvelője vagyok az olasz aromagyártók termékeinek. Ezek közül elsősorban a La Tabaccheria a nagy kedvecem.

Következzen a La Tabaccheria - Harmonium nevű terméke.

Első találkozásom ezzel az aromával kb. 2 évvel ezelőtt volt. Az aromaparadise oldaláról rendeltem meg, mert a leírás alapján nagyon finomnak tünt.

Megérkezett, bekevertem, hagytam kicsit érni, bár a gyártó leírása alapján nem kell érlelni, bekeverés után azonnal fogyasztható, mégis jót tett neki az a pár nap érlelés, pihentetés.

Első kóstolásra nagyon kellemes ízű volt. Latakia dohány, mogyoró és kókuszdió, mindez tölgyfahordóban érlelve, finomítva. Mmmmm… Ugye milyen jól hangzik!

A jelenlegi aroma, ami a borító képen is látható, már egy kicsit csalódás volt. Itt is megtaláltam a különböző összetevők ízeit, de valahogy sokkal halványabban mint a koncentrátumban. Próbáltam Brünhildában, Dwarv-ban de valahogy nem volt az igazi.

A La Tabaccheria, hogy kedvezzen azoknak a dohányos ízt kedvelőknek is, akik POD rendszereket haználnak, kifejlesztette azt az új eljárást, amivel a kész liquid nem kokszolja el idő előtt a porlasztókat, legalább 2-3 hétig használhatóak maradnak. Ez mondjuk az RTA-kat használóknak is jó, mert nem kell 2 naponta vattát cserélni, tekerést takarítani a vastagon rárakódott kokszréteg miatt.

Összességében ha értékelni akarom az aromát azt kell mondjam, hogy aki nem ismerte a koncentrátum változatot, az nem fog csalódni. Finom, valóban egymással harmonizáló ízek, egész napos használatra.

Értékelés:

  • csomagolás: 5
  • íz: 4
  • portlasztóbarát: igen
  • ajánlom e másoknak: igen
  • Hazai beszerzési forrás: nincs
14 kedvelés

Szeretem az aroma kóstolós beszámolókat.
Köszönöm.
Mivel szinte csak dohányos aromákat használok mindíg örömmel olvasom vagy hallgatom az ilyen típusú írásokat vagy videókat. :+1::ok_hand:

4 kedvelés