Az olasz szivar klasszikusa!

Sziasztok! A mai napon úgy véletlenül a kezembe akadt a kis vape szekrényemből ez a mennyei csoda, amit hiszitek vagy sem több mint fél éve kevertem be, jöttek más aromák, szivtam ezt szivtam azt és meg is feledkeztem róla. Nah mondom ez már tuti be van érve rendesen, gyors elő veztem a Fev 4.5s amit kifejezetten ilyen célokra használok mivel gyorsan ujra lehet vattázni. Első pöffentès után mondom azt a K…va!!Tudni kell róla, hogy 100%ig dohány levélből kivont aroma, olyan fèle dohány levelekből amit kifejezetten szivarokhoz használnak. Édes egy kicsit száraz igazi dohányos élmény, amit akár egész nap, vagy csak éppen a nap végén, egy kis itókával kísérve nagyon ajánlott, egy igazi férfias történet!! :+1::+1:

13 kedvelés

Nálam a la tabi aromák a toppon vannak. Léteznek más kivonatos aromák is, de azok nekem! valahogy lágyabbak. A la tabi-ból a baffometto nálam a csúcs.

3 kedvelés

Szerinted agresszívebb​:slightly_smiling_face:, mint az Azhad’s aromái? La tabim még nem nagyon volt.

1 kedvelés

Mindenképp!

Akkor ideje lenne beszerezni párat belőlük …

De azért kérdezz meg mást is. Nekem a la tabik, pláne a baffometto, "karcosabb " mint bármely más gyártó aromái. Szeretem a tvgc-ket is, az azhadokat is, de nekem, ismétlem nekem, a la tabi a legkedveltebb már jó ideje.

3 kedvelés

Nekem la tabaccheria 4 pod oriental van. Nem rossz. De ahoz kepest, hogy podba fejlesztettek ugyan ugy kokszol.

Valóban. Eddigi tapasztalataim alapján a podba fejlesztettek közül a “white” típusúak kokszolnak kevésbé. De azért ott sem mondanám szignifikánsnak a különbséget a normálhoz képest. Vagyis nem sokszoros a tekercs csereszavatossága.

Gondolom, itt már 30-40 százalék is “nyereség”. Cserébe tuti kevésbé karcol az ultraszűrt.

A baffometto white pod-os változata nekem kifejezetten bejött. Bár másabb mint a sima. Nem jobb vagy rosszabb csak más. Ez kokszolt a pod-osok közül legkevésbé. Mondjuk én nem podban használtam. A barnás színű pod-osok kokszolása talán minimálisan gyengébb mint a sima aromáké.

1 kedvelés

Akkor nemcsak èn vettem èszre uezt :face_with_symbols_over_mouth:
2-3tank utàn lehet vattàznom a Pioneer-emet ami kb 6-10ml

Èn a Virginiàt probàltam de 50pg/50vg-hez az ajànlott 10% sztem kevès igy 12,5%-ban kevertem a 2.kört

Igy van. En sem podban hasznaltam, de azert vettem, mert azt irtak nem kokszol. Hat nem a fenet nem.