Ízteszt - Blendfeel Chiodo Fisso

Most egy különleges, ínyenceknek való dohányos aromát szeretnék bemutatni nektek.

A Chiodo Fisso három dohány kivonatának keveréke, latakia, virginia, katerini. És most térjünk ki egy kicsit az utolsó összetevőre, a katerini dohányra. Én még most találkoztam olyan keverékkel, ami ezt a különleges dohányfajtát is tartalmazza.

Katerini egy nagyon fontos dohánytermelő terület Thesszaloniki délnyugati részén, Görögország (Nyugat-Macedónia) hegyoldalain. A dohánylevél kicsi, szív alakú levél, amely erről a területről kapta a nevét, és tette legendássá. A Samsun magból termesztett tipikus Katerini levél világos arany színű, finom, rugalmas, porózus és robusztus. Nyomás alatt, hordóban, lassan erjesztik, a folyamat végére fekete, melaszos jellegű lesz.

A latakia ismert mindenki számára, erős, füstös testes íz jellemzi. Míg a virginia édeskés, lágy ízt ad a keverékhez, lágyítva a latakia dominanciáját. A katerini dohány erre az egészre teszi fel a koronát a maga kissé édeskés, enyhén füstös, a természetes melasz, az alma és a szilvaszerű tónusok robusztus keresztezésével. Így egy igazán különleges dohányos ízt kapunk, amelyet egész nap élvezhetünk. Beszíváskor előtör az édeskés, melaszos íz, kifújáskor pedig füstös, enyhén aszalt szilvás ízkombináció kényezteti az ízlelő bimbóinkat. Illatra, mint ahogyan az egyik videómban is említettem, kőkemény istállószag.

Aki szereti a különleges, gourmé aromákat, azoknak kifejezetten ajánlom!

Az ízteszt egy Vandy Vape Pulse II BF squonker mod-al, Vandy Vape Galaxy RDA-val, SS316 - 1 ohm, TC üzemmódban készült.

14 kedvelés

Cryptocurrency Blockchain GIF by MultiversX

6 kedvelés