Íz visszaadás

Sziasztok!Valakinek volt már olyan hogy, bármilyen aromát vásárolt valahogy az íz soha nem jött át rendesen és valamivel tudta ezt orvosolni?(keverés pl)
70VG 30PG 0nic-et használok,talán az az aroma jött be eddig ami csak 60ml de úgyanúgy 10ml az alap aroma, azon gondolkodom hogy a következő aroma keverésnél kevesebb alapot használnék 20-25%-ra keverném nem 10-re.:smile:
Dead Rabbit R tankot használok és most egy wotofo x rba-val próbálkozom.
Ha valakinek van valami jó ötlete vagy tippje szovesen meghallgatnám​:slightly_smiling_face:.
(Lehet hogy a covid kinyírta az ízlésem.):laughing:

1 kedvelés

Szia, a Dead Rabbit R-nek nagyon jó az ízvisszaadása, abba nyilván csak a saját mesh + vatta, de a profile X-hez ajánlanám a Clapton Mesh-t (még az enyém nem érkezett meg, de a Kylin M Pro-ba -amit sokan fikáznak- azt használom és nagyon jó ízt ad) saját vandy vape mesh-sel nagyon gyenge volt az íz…
Az aromaszázalék szerintem márkánként változó, próbáltam egy vampire vape cherry tree aromát 15%-ba keverni de szívhatatlanul erős lett az íze (hűsítőmentes).

Nem biztos hogy mesh-el fogom használni, megpróbálom a tekercseket is mert az meg lehet jó lesz, ha az sem hoz eredményt, akkor megpróbálom ezekkel is amit írtál, köszi a tippet.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nem inkább 70VG 30PG? Mert 70-es PG aránnyal nagyon ízesnek kéne lennie.
Ha VG többlet van, ahogy saccolom, akkor próbáld meg 60/40-el.

2 kedvelés

Elírtam​:smile: javítva.Az is egy megoldás lehet​:thinking::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Akár 50/50-ig is visszamehetsz, ami DL-ből nem jellemző, de én is csinálom :sweat_smile:

1 kedvelés

Addig már biztos nem megyek vissza mert, az alsó levegőzésű kazánok amúgy sem szeretik, a wotofo az felső ahoz jó lenne szerintem, de valahogy akkor sem szimpatikus az 50/50.:smile:

1 kedvelés