Iw 555 gold

Sziasztok!! Szeretném megkérdezni az Iw 555 gold aromához hány százalék keverést javasoltok?? Hozzáteszem ez már az új csomagolás, mert álitólag nem csak a csomagolás változott.

4 kedvelés

A régit én 4 százalékon kevertem…pg többlet, mtl.

4 kedvelés

Igen mtl be kérdezem? Csak azt hallottam több kell belőle mint a régiből!! De köszönöm!

3 kedvelés

Szia! Nekem régi is új is 3-3,5% között ahogy sikerül. Ízre ugyan az. Vg 70-80% Nekem így tökéletes.

5 kedvelés

Köszönöm!!! Tudom ezt ki kell tapasztalni!! Mindenkinek más az íz érzékelése!! De ki indulási alapnak jó!!

3 kedvelés

Igen, én a th miatt meg az ízlésem miatt kicsit erősebbre keverek, mint az átlag.

3 kedvelés

Én ugyancsak az iw r-y4 ből 5% kevertem nem sokat éreztem belőle. Most kapott plusz2%-ot

3 kedvelés

Annak kell vagy6-8 hét érés,.de sajna lehet, hogy hígultak is az újak :roll_eyes:

3 kedvelés

Én 30 nap után kostoltam!! Most kapott +2% Most várok és lesz is 6-8 hét!!

4 kedvelés

Rázogasd naponta :grin:, gyorsabb. Illetve ez a retek kánikula is az érésnek kedvez :scream::grin:

3 kedvelés

Naponta többször is szoktam :grin:!! Amikor csak a szekrény fele megyek!! :grin: Pedig sokszor van! Időm mint a tenger!!

3 kedvelés

Sajnos már 10%-ba jó csak ez is…[nekem]

5 kedvelés

Most 7% felül aromáztam, majd meglátjuk!!??

4 kedvelés

Kecskés jobb egyenlőre,de lehet ez csak a bevezetés majd hígul.

5 kedvelés

Igen olvastam,hogy elégedett vagy vele!!! A következő rendelésemben bent lesz!!

4 kedvelés

Ha jól emlékszem arra 2% írtál?

3 kedvelés

Igen most,hogy kb,200ml-it el szívtam belőle még mindig azt mondom elég a 2%…kukorica íz nincs…

5 kedvelés

Mindenkép ki probálom!! Bár nem tudom ,nekem elég e lesz!! Ki fogsz nevetni de én a Discovery 555. 10% ba szívom és imádom!! Márcsak 100 ml van!! :face_exhaling:

3 kedvelés

akkor a kecske elég lesz 4%-ban.

4 kedvelés

Köszi!! Mindenképp próba!!

3 kedvelés