Új mix-dohányos

Sziasztok!
Már jó pár napja agyalok, hogy kifejlesztem saját mixelésem :sweat_smile:
Szeretném a segítségeteket kérni! Olyan sima dohány aromát keresek, ami lágy, ízes, nem kaparós, nem túl édes, mert menne bele egy-két édes aroma is, de nem szeretnék émelyítőt. Nem nagyon vagyok tisztában a dohányos nevekkel sem, hogy mi milyet tükröz, ebben is segíthetnétek​:sweat_smile:
Köszi előre is!

1 kedvelés

Ha lpv-ről valamikor rendelsz próbálj rá az lpv sec-re.Magában is finom,nem fűszeres sima dohány íz .Szerintem lehetne mixelni.

1 kedvelés

Szia Ivett! Én az Inawera 555 Goldot és az Inawera Tobacco Symphony dohány aromáját használom! Tökéletes alap ha ízesítenéd! Ha az Inawera gyümis aromáival kevered akkor elég belőle 1,5% ill. egyéb ízek mehetnek hozzá 0,5% és saját ízlésed szerint növelheted a mennyiséget! Én szoktam tenni hozzá egy két csepp ízfokozót ill. édesség érzet csökkentőt! Mindkettőből elég pár csepp! Aromákat itt találod: https://vape42.hu/kategoria/inawera.html az adalékokat pedig itt: https://eliquidonlineshop.com/347-adalekok Ha meg egy kis hűsítőre vágysz akkor mentholkristályt ajánlom pl:Dr.Herz Sok sikert! Megéri, nagyon jó leveseket tudsz kihozni magadnak!

3 kedvelés

Liquidhall-on van az alap aromáknál a TPA DK TOBACCO BASE.Én magában használom 5%-os keverésben,mert számomra beadja az analóg ízt.De,gondolom,eredetileg mixelésre van kitalálva.

3 kedvelés

Köszi, igen szerintem innen rendelek legközelebb, mert itt vannak natúr, szóló ízek is!

1 kedvelés
1 kedvelés

Köszönöm szépen a tippeket! Az Inawerárol halottam jókat, csak a sok név között, elfelejtem :joy:

Na ez nagyszerű lehet, köszi szépen!

Elég analóg feelingje van mindenféle körítés nélkül .Van hogy félreteszem ,mert ez tényleg olyan igazi natúr száraz dohány .Amikor újra előveszem akkor napokig csak ez megy,nem tudom letenni.Ha pecázni megyek csak ez van betöltve semmi más ,hozza a megszokott stresszoldó cigis érzetet .

2 kedvelés

Igen, ez szuper, valami ilyesmit keresek! Mindenképp kipróbálom!

2 kedvelés

Szia rey4 talán de abból van vagy sok fajta a fahéjas nekem bejött nagyon bár nincs olyan brutális analóg cigi beütése inkább ilyen selymes és utána jön egy enyhe édeskés fahéj rá

2 kedvelés

Köszönöm, megnézem ezt is! :slightly_smiling_face: A fahéj az meg plusz jó, szeretem, és még rakok hozzá almát, tuti lesz​:+1:

1 kedvelés

Mixek készitéséhez én a FlavourArt aromákat használom kevés kell belőle aromaparadicsomnál van…

3 kedvelés

Köszi szépen! Jól hangzik!

1 kedvelés

@Elek_Segits! Közben nézem az Inawerákat, mi ez az adalék dnb, valami füstös ízt ír, ezt próbáltad már?

1 kedvelés

2 kedvelés

Ennyire jó? Sok féle van belőle :grin: melyik az ami nem túl kaparós? Nem annyira erős ízű?

Ez egyik sem direkt mixhez van 2-3%ba kell keverni

2 kedvelés

Ah értem! :sweat_smile:

Mivel nekem Ry4 a kedvenc abból lekeverek egy nagyobb adagot 500ml ezt szét osztom teszekbele ezekből is hagyom állni pár hónapot és kész.Mindben az Ry4 dominál de ezekkel bolondítom akár többel is…

3 kedvelés