Innokin Kroma 217 Z Force rendelés

Szép napot!
Most szeretnék belekezdeni az ecigi világába és segítséget szeretnék kérni rendelés terén.

Adott 1 általan kinézett Innokin Kroma 217 Z Force kit max 100wattos dl ecigi(4-5 napos keresgélés után nála ragadtam le, esetleg ha van valami ami miatt NE vegyem meg azt szívesen meghallgatom)

Alapvető “igényem” 1 édesebb ízeket viszonylag jól visszaadó nagy gőzt eresztő gép ami középkategóriás minőségű és nem a legbonyolúltabban kezelhető
Eddig csak haverok ecigijeit szívogattam, így tudásom csakis innen/cikkekből videókból van

Elég sok oldalon, változó áron van jelen és az érdekelne, hogy a tapasztaltabbak tudnak e segíteni honnan éri meg megrendelni?
Én az eliq.hu oldalt néztem de olvastam róla rosszat jót vegyesen így bizonytalan vagyok

2 kedvelés

Erre gondoltál?

Ha igen? akkor én inkább innen venném:
https://www.calumette.com/3718-kit-innokin-kroma-217.php

1 hét alatt nálad van, 30 euró felett ingyen szállítás
(többen is rendelünk tőlük)

Tisztelettel

2 kedvelés

Pont ezt akartam ajánlani én is :slight_smile: ~40EUR-ért megkapod ingyen szállítással … érdemes a többi kelléket is egyben rendelni, pl nic boostert ami szintén szuper áron van ott.

1 kedvelés

Igen erre gondoltam, köszi az ajánlást

Köszi a tippet, jelenleg így néz ki a kosaram, még nem végleges, mert majd csak pénteken-hétfőn rendelem de addig is összepakoltam az alapokat

Szia.Én akkuból 2-őt vennék+1 akku tőltőt hogy tudjál folyamatosan vépelni.

1 kedvelés

Így van…usb csatit inkább csak frissítésre használjuk.

1 kedvelés

Került a kosárba 1 Golisi LCD i2-es aku tőltő, ezen a webshopon csak ez az 1 tipus fogadja a 21700-as aksit ha jól láttam

Sajnos Xtar MC2 Plus most nincs készleten (olcsóbb lenne picit), de ez a Golisi is bőven jó…sőt, talán 2A-rel is tölt akkunként és akkor még jobb is. Ugyanakkor van Golisi 1 akkus is 11EUR-ért (ha számít az 5EUR mínusz) és tudja a 2A-t.

1 kedvelés