SOS Innokin Ares 2 22mm

Sziasztok! Valakinek van e tapasztalata? Az innokin ares 2 22mm kazánom folyik a levegőzésnél. 65 vg 35 pg arányú leves van benne jelenleg, ma vattáztam újra, de a hiba nem szűnt meg. Valakinek tapasztalat vagy ötlet?
El telt egy kis idő, de sajnos a problémám nem szűnt meg :frowning:
Ki próbáltam több féle vattázást, tekerést, de csak folyik a levegőzésnél :worried: a liquid azóta 70 vg 30 pg.


2 kedvelés

Vg/Pg úgy jó…szóval a vattamennyiségben vagy a hosszában keresném továbbra is a hibát.

5 kedvelés

tekerésről csinálnál képet hátha többet látunk mert lehet a vatta nem jól van kevés benne a vatta.:wink:

2 kedvelés

Holnap minden képpen csinálok, most nem menni, szorult rendesen a vatta ahogyan bele tettem. De mindenképpen csinálok majd képet.

4 kedvelés

A vatta végeit ereszd le egészen a deck rész aljáig… És ellenőrizd az o-gyűrűket is… Lehet valamelyik nem zár teljesen… Igy folyhat.
Nekem is van ares 2, csak az enyém 24mm. Ha kicsit türelmes vagy vele, meghálálja…
Szerk. A levegőzést zárd el mindig, mielőtt fel töltöd levessel…

4 kedvelés

Ne engedd az aljáig a vattát , és ne ritkíts túl sokat! Aktívan használom , képekben a vattázása.:hugs:






Remélem tudtam segíteni.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés






A vattázásom

4 kedvelés

amit jelöltem pirossal oda le kéne érnie a vattának hosszabra kell hagyni szerintem a vattát.


maga a vatta mennyissége elég oda szerintem csak le kell engedni.

4 kedvelés

a kizokum is ilyen ma megtekerem már mert csak itt áll a polcon annak is ilyen a deckje majd dobok képet fel.:grin:

4 kedvelés

Ki próbálom mindenképp. Köszönöm a segítséget és a válaszokat.

2 kedvelés

Az Intake RTA is ilyen…összeszerelve látnod kell a vatta végeit…a fotódon ez látszik is. Szóval akkor marad az O-ring hiba ha a vatta szépen kitölti a réseket ahova bújtatni kell :thinking:

4 kedvelés

Amint ki fogy a leves ki is cserélem. Egy próbát megér. Köszönöm

2 kedvelés

Igen jól mondja Szabi! @Szabolcs_Barna
Enged hosszabbra a vattát érjen le az aljára így az utolsó csepp levest is felveszi.
Én ritkitani sem szoktam csak az alját borzolom meg egy kicsit. A BRSK, a THC is így van és még soha nem folyt meg.


5 kedvelés

ennyire engedem csak le a vattát a kizokuban​:grin:


6 kedvelés

Szia! Nem tudsz valahonnan eladó Kizokut?

Az kb annyira nincs újonnan mint az Ammit…a jó bevált tankoktól ritkán válnak meg.

Itt aztán le van engedve a vatta rendesen…

De működik minden ilyen típusú deckben! Ez a lényeg! Nincs szárazra futás, meg folyás! :rofl:
Nem szeretek spórolni a vattával! :rofl:

1 kedvelés

Az aliexpressen láttam még szeptemberben , meg kell nézni most.

2 kedvelés