Innokin Ares 2 vs THC Tauren Elite Pro

Sziasztok,

Úgy gondoltam, hogy születésnapom alkalmából beszerzek egy új RTA kazánt, mivel az Ares 2 nekem nagyon ízetlen. Próbáltam többféle huzallal, vattával, de nem olyan erős az íz mint amit elvárnék.
A Tauren Elite Pro-ra esett a választás, mert nagyon sok tankból ami még tetszett, nem találtam olyan webshopokon ahonnan rendszeresen rendelek.
A kérdésem az lenne, hogy mennyivel lesz jobb íze a Taurennek, illetve mire számíthatok az építés nehézségét illetően?

Köszönöm előre is a válaszokat. :smiley:

2 kedvelés

Szia!

Hát ez eléggé ízlések és pofonok. Aresem nem volt soha Taurenem van és elégedett is vagyok vele. Az, hogy mi jön ki egy tankból szerintem függ attól is, hogy milyen lötyit milyen teljesítményen párologtatsz.
Mindenestre mások hozzászólásai alapján az Ares azért eléggé véleményes tank, valszeg a Taurennel jobban fogsz járni.

8 kedvelés

Na ez jól hangzik. Tudom, hogy egyéni dolog, de ha megfordult nálad olyan tank amiről ódákat zengenek, ahhoz képest a Tauren mennyire produkál jó ízeket? Van valamilyen bevált builded amit mernél ajánlani? :slight_smile:

2 kedvelés

Mondom ez ízlés kérdése. Van aki szerint a Dwarv is túl van értékelve, szerintem meg tök jó. Szerintem a Tauren is tök jó, de mondjuk pont a Dwarv jobb.
Bevált buildem nincs semmihez, csak annyi, hogy Ni tekeréseket használok, de még csak ellenállásokhoz sem szoktam ragaszkodni. Ez nálam kedv kérdése. Tekeréskor benézek a dobozomba és ami épp szimpatikus huzal azt tekerem :sweat_smile:

9 kedvelés

Na király, köszi az infót! :smiley:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.