Innokin ares 2 tekerés

Sziasztok! Van kettő innokin ares 2 mtl tankom és bárhogyan tekerem ropog a tekerés. 2.5 magon 0.28 ss , 0.4 ss, 0.3 kantal 0.4 kantal ni80 és sorolhatnám amivel próbáltam. 5 féle vattával. A tekerést összenyomva próbáltam de már a hézagost is bevetettem. Volt tömör vatta és ritkított is. És ropog a kazán ami az íz rovására is megy. A csavar az egészben az hogy a Feleségemnek ugyan ezt a tankot tekertem ugyan úgy . Ugyan az a mod és síma,halk tejfölös gőz finom íz! Igen próbáltam az enyémet is ugyanúgy tekerni de ropog.olyan mintha forrna a liquid a tekerésen. Várnám a véleményeket …

1 kedvelés

Szia :slight_smile:

Egyes liquidek is tudnak ilyesmit okozni… az is ugyanaz volt mindkét tank esetében?

4 kedvelés

Igen ugyanaz a liquid is. Két egyforma szett. Lövésem nincs mit nem csinálok jól. 12 éve ecigizek de így még nem jártam…

4 kedvelés

Szia Lajos. :slightly_smiling_face: Lehet, hogy kevés a vatta, de ha az rendben van, akkor adj még rá levegőt, vagy vegyél vissza a wattból. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Volt már full levegőn és 7 watton is ami elég low egy ilyen tekerésnek. No futok délután még egy kört és meglátjuk. Köszönöm az ötleteket!!!

6 kedvelés