Ijoy cigpet capo 126w

Valószínüleg túl sok vattát tettem bele,mert egyenlőre nekem is jó.

1 kedvelés

Sziasztok :slightly_smiling_face:

Nekem nem szokott megfolyni csak kb 2 hét után amikor a vatta összeesik, de akkor is csak könnyezik mert a levegőállító gyűrű tartja. Remélem nálatok is rendben lesz :slightly_smiling_face:

Így szoktam


9 kedvelés


Nekem az első épitős tankom, az a furcsa nálam is az első pár tekerésnél tökéletes volt…aztán nekem is elkezdett folyni egy vattacsere után​:sweat_smile:(fogalmam sincs mi volt a hiba, azóta is ugyanúgy csinálom és hibátlanul használom)
Én bátran merném ajánlani kezdőknek is akik most barátkoznak a tekeréssel!
Én sima ss szál huzallal használom! :slight_smile:
További szép napot!

7 kedvelés

Donát, ha jól látom a kisebbik afc-t használod?

2 kedvelés

Igen a kisebbet. 3-as magon, 5menet, ~0.9 ohm körül Ni80, 13 watton 4-es levegőzésen. Ez a setup jött be nekem a legjobban MTL - re.

4 kedvelés

Köszönöm a válaszod! :slight_smile: Kövi rendelésemnél majd teszek ezzel a setuppal egy próbát :smiley:

3 kedvelés

Már két napja hibátlanul működik.Egy nap után újravattáztam,hogy teszteljem.Így is jó.Azt hiszem kijelenthetem,hogy én voltam a hibás,és nem a tank​:grin:

7 kedvelés

Szia! Beszereztem a huzalt, most tervezem este megtekerni a Te setupoddal! Már csak a magátmérő érdekelne amit szoktál használni!?:smiley:

3 kedvelés

Szia igen elnézést az kimaradt, kiegészítettem. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszi! :slight_smile: :slight_smile:

1 kedvelés

A 3-as mag is tökéletes bele?

Igen én mindig arra tekerem.

2 kedvelés

Amit még mindig nem sikerült megtanulnom(Mert azt már talán felfogtam,hogyha nem 5 menetet csinálok,hanem pl.6-ot vagy 7-et,akkor lehet jobb az íz),hogy mi lesz a különbség(ha elférne persze a tankomban),ha nem 2.5-es,hanem 3-as magra tekerek?:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nincs összefüggés a menetszám, magszám és az íz között. Minden tanknak megvannak azok a tekerései, amiket bele lehet rakni a kareszterika alapján, amik között lehet játszani. Sajnos csak teszteléssel lehet megtudni, hogy neked mi válik be ezek közül. A nagyobb mag az biztos, hogy több huzalt és vattát jelent, így több levegő és power is kell hozzá (és még ez is huzal függő), így nagyobb lesz a gőz is. Mtl az általában a 2, 2.25, 2.5 mag, 3 az már inkább lesz szűk dl. Persze 3-as magon is lehet mtl szerű élmény, de szerintem az már a levegősebb fajta, bár még soha nem használtam, szóval nem tudom miért magyarázok. :rofl: De sok múlik a tankon, hogy mit lehet belőle kihozni. Mondjuk manapság már elég nagy az átfedés az mtl és a dl vonal között, hívhatjuk levegős mtl-nek vagy szűk dl-nek vagy mdl-nek.

6 kedvelés