Így vagyunk mostanság😁

8 kedvelés

Szia! Megkérdezhetem, hogy a shake&vape-et hogy szoktad keverni 120/15 ml nagyot illetve a sima 30 ml aromákat?

10ml aroma 120ml-es flakonban azt felöntöm 3mg-os 70/30-as gőzbajnok alappal és ennyi…
Mindig 10ml ar aroma nekem így vált be.
Kóstoltam már mást pl legutóbb 20ml aroma volt egy 60ml-es flakonba, na az számomra méreg Nasty Juice márka asszem sárgadinnye. Köze nem volt hozzá és bántóan erős íz. Így marad a jól bevált 10ml 120-as flakonban az mindig tuti:)

Amit a képen látsz az csak egy régi flakon amit szintén alig vártam hogy elfogyjon :grin:
A Malayzian Tea a Big Mouth márkánál a legjobb ez a Chill Pill annyira nem adta

Érdekes. Kíváncsi leszek mert most 2 big mounth-ot (10 és 15 ml aroma) és egy chill pill truly strawberry kiwi-t (15 ml aroma) kevertem be, igaz nem öntöttem tele a 120-as flaskákak, főleg az egyik big mouth-nál mert oda 8% arányt írt így kb csak 3/4-ig lett a flakon amit az ajánlottal felöltöttem, ugyan úgy 30pg/70vg 6-os alappal. Most várok vele 1 hetet aztán meglátom mi lesz belőle.
Nasty juic-ből az asap grape az nagyon patika. Mindíg felöntöttem a 60-as flakont és nagyon jó ízeket produkált. Bár mikor elsőként vettem akkor 4x10ml-s 30/70 6mg-os alap boosterrel töltöttem fel a flavourit-tól (vaprio) azzal volt az igazi. Mint ha kész liquidet vettem volna.