Hybrid alap

Nem is kell, mert így utólag levezethető. De azért ez nem volt egy egyenes út :rofl:

1 kedvelés

Hát szóval, sóval :laughing: megvagyok elégedve ezekkel az arányokkal, frissibe is szivható, picit csípős de jó lesz. Ma nagyon keveset gyújtottam rá, most már csak az agyamat kell átprogramoznom​:rofl: Jah és kevertem plusszba egy mennyei csokis trüffelt is :stuck_out_tongue_winking_eye:
(ha kell a recept szóljatok)
Köszi @Deepfreeze!

3 kedvelés

Szólok :blush: ha nincs benne dohány…
A programozás meg…fura, de nekem annyi volt, hogy akkor nincs több cigi, és nem is kívánom. Tényleg agyban dől el :+1::blush:
Ja és ha már recept…írtál valami körtést, de ha negirnád mi az, nem keresgélek :blush:

2 kedvelés

Kedves @Peva71, sajnos van benne, de az nagyon finom, szerintem az egyik legjobb dohány alap a Pyramid (lágy, édeskés, ropogós) Érdemes kiprobalni, elég nőies a karaktere, ha nevezhetem így :blush:

2 kedvelés

A körtés a franciáknál van wonderful tart a neve és pome vagy mi franciául a körte

2 kedvelés

Köszönöm, de a dohányt egyelőre kihagyom. Mostanában próbáltam, és csak tankmosás volt a vége :roll_eyes:

2 kedvelés

Köszi, azt megnézem! :blush:

2 kedvelés

Hát vannak rosszak az biztos, én is eléggé valogatok​:blush: sajnos ki kell tapasztalni neked melyik jön be

2 kedvelés

Szívesen! Jó még a citromos is, de nekem az nagyon édes volt.

2 kedvelés

A Mz goldot próbáltam, meg kaptam kóstolót a Marshallból, hát nem…:blush:

2 kedvelés

Franciáktól rendeltem két citromosat is, de még nem kevertem be őket. Egyelőre favorit a lemon tart :blush:

3 kedvelés

Aha, hát ha az ízlik ez is fog, az a körte eszmeletlen jó :heart_eyes:

2 kedvelés

Mindenképpen megnézem. És én is ajánlok…nekem ami még bejött az element pink lemonade. Mondjuk azt longfillként vettem, de szerintem nagyon jó!

2 kedvelés

Köszi, sajnos szeretném a gyümölcsöset, de mindegyik kimarja a szám, szerintem a citromsav. Egyedül a saját keveresű Pina Colada megy, meg ezek a tortasak

3 kedvelés

Ja tényleg, bocsi!

2 kedvelés

Semmi baj, nem lehet megjegyezni ennyi ízlést :laughing:

3 kedvelés

https://www.lepetitvapoteur.com/en/aroma-brand-wonderful-tart/10805-concentrate-poire-amandine-wonderful-tart-30-ml.html
Ez az?

3 kedvelés

Igen ez az, csak arra figyelj, hogy árulnak bekevertet is. És 10% keverés nem elég, 15-öt javasolnak, max 20.

3 kedvelés

Nemrég kezdtem a kevergetést, és nekem mindegyik kicsit túlaromázva jön be :blush: úgyhogy maxra keverem
Gondolom ez majd változik, ahogy leszokok a long és short fillekről

3 kedvelés

Ah akkor jó :blush: nem biztos, hogy változik, de lehet hogy az izleloked kifinomultabb lesz

2 kedvelés