Hogy lehet egy nikotinos alaplevet feltuningolni?

Sziasztok :slightly_smiling_face:
Tudom volt már téma,de nem találom…
Maradt kb.370ml eliquidvg-s 50/50-es 6mg/ml-es alaplevem.Amit ebből csináltam liquidet,nagyon gyenge.Azóta másik alapléből csináltam készre 9mg/ml-es liquideket…az is kevés.
Hogy tudnám pl.12mg/ml-esere feljavítani?Nem szeretnék boostert venni.Az eliquidvg-ről szeretnék hozzá nagyobb mg-os alaplevet venni.Úgy,hogy ne csak a nikotin emelkedjen,hanem a kész alaplé min.70vg-s legyen​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

https://diy.vaperina.cc/keverde/index.html

:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hát ha nem akarsz boostert venni akkor 36-os alapot vegyél abból össze tudod hozni! Nikotint sem szeretnél venni?

3 kedvelés

@Elek_Segits az eliquidvg-ről mindig nikotinos alaplevet veszek.A 6mg/ml-esem is innen van.Nikotinos alap.

@anon31274546 ezt használom.De erre nem tudom,hogy kell​:slightly_smiling_face:Ezért kértem segítséget :slightly_smiling_face:Mert pl.veszek 500ml nikotinos alaplét szintén csak pl.18mg/ml-eset,és abból öntök szintén 370ml-t a meglevő 370ml alapomhoz…de milyen pg/vg arányúnak kell lennie,hogy a végeredmény ne 50/50 legyen,hanem 70vg.Azt sem értem amit kérdezek,nemhogy tudnám,hogy-hogy kell kiszámolni a keverdével​:see_no_evil::slightly_smiling_face:

Ok! Akkor vegyél 30-as vagy 24-es 100%vg alapot azzal már meg tudod oldani hogy 12-es legyen!

3 kedvelés

Szornyu matek jon, bocsesz, de errol szol. Elotte viszont van egy kis gond. Nem csak az erosseget hanem a VG/PG aranyt is valtoztatni akarod.
Igy elsore inkabb a nikotin reszere koncentralnek.
Hosszu levezetes helyet:
mlx = mly*(mgperml-mgy) / (mgx-mgperml)
ahol:

  • mlx: a lotyi mililiter amit hozza kell adnod a jelenlegihez
    mly: a jelenlegi lotyi mililiterben
    mgperml: a megcelzott nicotin mg/ml
    mgy: a jelenlegi lotyi nicotintartalma (mg/ml)
    mgx: a lotyi nicotin tartalma amivel javitani akarod (mg/ml)

A VG/PG arany javitas ehez meg egy extra szamitas. Bocs most nincs erom hozza. Gyors szamitas alapjan 24mg/ml 100%vg vel javitva kb 66.6* VG-t tudsz elerni ha meg mindig all a 370ml 6-os

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.