Meglévő alap boostolása

Sziasztok,

a kérdésem, hogyha van már bekevere mondjuk 20 ml 6mg-os levesem és szeretném felboostolni 9mg-ra, akkor hogyan kell számolnom a mennyiséget 20mg-os nicshot esetében?

Sajnos megállapítottam, hogy a 6-os nekem még gyenge, viszont van bekeverve egy rakat ízem, ezeket kicsit fel kéne húzni.

1 kedvelés

Szia, milyen arányú a kész leves, az a 20ml?

Minden levesem 50-50-es és 6mg-os (ténylegesen kicsit pg többletes az aroma miatt). A nicshot is 50-50-es.

A 20ml csak példának írtam, igazából a képlet érdekelne, utána egyesével megnézem mennyi a lé és kiszámítanám a szükséges nicshotot hozzá.

De igen, alapból 20ml kész levessel számoljunk.

1 kedvelés

Akkor a 20-ml-be, hogy a mostani 6 legyen 6ml boostert tettél, ha 20ml 9-est szeretnél akkor 9ml-t kell tenni, legalább is kalkulátor szerint, de lehet, hogy nem jól számol, én ennyit tennék bele! :wink:

1 kedvelés

vapinghardware.com-on találtam kalkulátort, eszerint 5,45ml-t kell hozzáadni a 20ml 6-oshoz, hogy 9mg-os legyen belőle, már ha jól írtam be mindent.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.