Hilda teste

Hildácska mától már nem csak egy mellszobor. Kapott testet.

18 kedvelés

Ilyenről álmodozom. :slight_smile:
Hol vetted? Mennyi kb?

322089_f189ed227101a4a03fbb2bc3fab7f063b3d38a0a_full

3 kedvelés

Gratula!Tribecat meg egy szűk mtl-ben tessék megjáratni 12 nap után :sunglasses:

3 kedvelés

Kumuluson vettem, de igénybe vettem a minden kedvezményeket (5eur a reg miatt, s mivel halogattam ráküldtek egy 10%os kupont, meg még ajit is választhattam, ami nem szerepel a képen, de egy szerelőszőnyeg).
Szóval tokkal, vonóval, aromával, RBA kiegészítővel meg mindennel is 94eur.
Azért vettem kitben, mert a Kriemhild II War edition csak így kapható egyenlőre, az RBA kit meg csak ebbe megy bele.
Szóval ha csak a mod kell, akkor olcsóbban is megúszható.

7 kedvelés

Pontosan így terveztem. Ma kevernem kell :upside_down_face:

3 kedvelés

Megvárom míg eladod ezt és akkor megbízható helyre utalhatom a pénzemet… :smiley:

3 kedvelés

Jóóó, de hát még csak most jött, szal várnod kell egy darabig, és könnyen lehet, hogy hiába :laughing:
De egyébként megbízható vagyok, szóval ettől függetlenül nyugodtan utalhatsz tetszőlegesen nagy összeget bármikor :joy:

4 kedvelés

Hát én utalnék de én is olyan szegény vagyok ám hogy pénzre gyűjtök… :smiley:

2 kedvelés

Tribeca 7 nap után megkísérelhető? Már erősen tűkön ülök.
De ha kell, adj egy pofont és üvöltsd az arcomba, hogy: térj már észhez!!! :laughing:

2 kedvelés

Szerintem azonnal tolts be egy fel tankot.:laughing:7 nap vagy 10 nap,nem lehet nagy kulonbseg.Ez gyakorlatilag egy ry4 aminek tribeca ize van​:rofl::rofl::rofl:

Huhh, aszittem má sose jössz :sweat_smile:
Még van egy hangyányi a tankban, de sztem este újravattázás lesz :slight_smile:

1 kedvelés

Bocs nem ertem ra 50 percig,mert munkabol ki kellett ugranom az autoszerelohoz​:rofl::rofl:Hajra!Szerintem tetszeni fog,eleg markans es van egy fajta th-ja​:rofl:

Igen a th-t én is olvastam, de csak miután bekevertem :sweat_smile:
Szóval mosmá lesz amilyen lesz.
Mondjuk 25%-ra kevertem, talán higítható lesz picinyt.

Ha eredeti bontatlan aroma 20-ban is jonak kene lenni.

Hát… már felbontottam :joy:
De eredeti.

1 kedvelés

Nos?Szivhato vagy kiontotted?:rofl:

Nos, igen. Szerintem ez már most is jó.
Előtte pont La Petite RY4 volt a tankban és ha nem sterilizálom le, akkor azt hittem volna, hogy annak az ízét érzem. Nagyon közel van a kettő egymáshoz. A Tribeca talán egy hangyabokányit dohányosabb, de attól félek, ez a következő hetekben el fog tűnni. Vagy jó esetben felerősödik :slight_smile:
Mindenesetre ez most még fel is értékelte a La Petit-et, bár jelen állás szerint inkább a Tribecát választanám, az valahogy cizelláltabb. Persze ez meg lehet attól, hogy az előbbi full free base nic-es volt, ebbe meg most hybrid nic-et tettem, attól meg valamivel selymesebb.
Szóval ja, ez jó fajta :laughing:

1 kedvelés

Jó megfigyelo vagy​:grin:A tribeca az elejen ut ,harom het utan “csak” finom.Lehelletnyi kulonbseg van az lpv ry4 meg ez kozott.Valjuk meg az lpv-s azert joval gazdasagosabb,12%-ban boven jo es ha packban veszed kb €2.70-be kerul.De neha azert ramegyek a tribeca-ra azert a kezdeti extraert,nomeg a th-ert.

1 kedvelés

Én most úgy vagyok vele, hogy majd az idő eldönti. Az LPV nagyon bejött, de aztán egy időre besokalltam. Mostanában vettem elő újra és ki is végeztem, ami még benne volt.
Ha hosszabb távon is meg lesz a hajszálnyi különbség akkor lehet maradok a Tribecanál.

1 kedvelés

Most hogy hazaertem annyira felboszitettel,hogy atkutattam a taskamat es igen,talaltam egy keveset a kavem melle​:grin:

7 kedvelés