Helló, újra!

Vape estét!

Az elmúlt néhány napban/hétben nem jártam itt, ezért szeretnék elnézést kérni minden olyan vapertől akinek korábban nem válaszoltam!

Így év végére minden fa**ság összeáll és nem kalkulált dolgok történtek/történnek körülöttem, amit már most kissé nehezen tudok kezelni. Nem vagyok az a nagy kibeszélek magamból mindent (is), úgyhogy néha nálam is betelik az a bizonyos pohár. Idén tavasszal kezdtem a vapelést, nagyon szeretem és pillanatok alatt sikerült is elengednem a cigit. Hál’istennek! Viszont az elmúlt napokban/hetekben, a vape mellett azért szépen megy a büdös cigi is. Se íze, se bűze! Még mindig azt vallom, hogy van benne valami, ami ilyen állapotba kielégít. Oké fejben dől el, stb. stb. De vannak olyan szituációk, amiket személy szerint én a vapeléssel nem tudtam úgy kezelni, hogy jó legyen. Jó minőségű desszert dohányos ízeket szívok, nem is akarom abbahagyni, de amíg nem áll helyre a rend körülöttem, addig az analóg valamiben sokkal többet nyújt számomra.

Érdekes dolog ez, de talán nem vagyok ezzel egyedül.

7 kedvelés

Szia! Őszintén szólva, én 1-1,5 éve vapelek, és még mindig valahogy sóvárgok a cigi után (nem állandóan) Nyilván nem gyújtok rá, de mindig a fejemben van a kis ördög.:sweat_smile::grin:

4 kedvelés