Heisenberg

ma kevertem be a kék aromát 15% ban azaz úgy csináltam,hogy 85ml alap plussz a 10ml aroma remélem jól csináltam​:slightly_smiling_face::grinning:ha nem szóljatok.

1 kedvelés

Az csak 10.5 %os keverési arány.Ha 60 ml alapléhez öntötted volna a 10 mili aromát,az lett volna 15%os kb. ha jól számoltam,de majd mások is véleményt mondanak.Én 10%ban kevertem 70/30 vg többletes alapba,de így is elég finom​:grin:

3 kedvelés

evvel a keverési % okkal bajban lehetek akkor mert én mindig a 100 ból vonom ki a kívánt % ot amennyit keverni kell azaz pl ha 20% akarok keverni ugye 10ml aromát akkor a 80ml alapba rakom a 10ml aromát de lehet valamit nem jól tudok vagy ha 10% akarok keverni akkor a 90ml alapba rakom a 10ml aromát​:grinning:vagy szarul csinálom már évek óta de 10ml aromát vettem mindig így csináltam.Ha nem jo segítsetek ki engem​:wink::grinning:

2 kedvelés

Szervusz !

Az elgondolás nem rossz ! A 85 mili alaphoz 10 mili helyett 15 mili aroma az pont 15% lenne ! Így a legegyszerűbb számolni ! :wink:

6 kedvelés

köszi,de ha csak 10ml aromám van akkor hogyan is van most mennyi alap kell? :grinning:

3 kedvelés

Azt meg Zsuzsika írta meg 60 mili alaphoz a 10 mili aroma lenne kb. 15% - os !

4 kedvelés

köszi,akkor én rosszúl tudtam ezt a % számolást keverést.Sosem voltam tisztában evvel igazából ha szégyen ha nem igaz már egy jo pár éve vapelek de eddig így csináltam mindig a 100ml alapból vontam ki a keverni kívánt % ot akkor rossz volt idáig.:grinning:na de nem baj mindig tanul valamit az ember itt. :+1:ez a jo benne.

4 kedvelés

Ha nagyon pontos akarok lenni akkor 67mili alaphoz kell 10 mili aroma az lesz 15% !
Itt egy kalkulátor !

3 kedvelés

és ha pl 10ml aromát kell 20% ban keverni akkor 55ml alap plussz a 10ml aroma kell? Nem kevés az alap így vajon nem lesz túl tömény az íz vajon?

3 kedvelés

Én a heisenberget anno 6% ban szívtam 50/50 alappal, MTL tankból ! Tökéletes volt úgy is ! :slight_smile:

5 kedvelés

nekem sima vg van itthol lehet elszámoltam akkor mert 85ml alappal csináltam a 10ml aromát csak nem lesz kuka remélem el lehet lesz szívni :grinning:

2 kedvelés

Persze , hogy el lehet ! Azért nem dobjuk ki, mert kevés benne az aroma ! Az sokkal nagyobb gond lenne, ha túl aromázod és szappan íze lenne ! :slight_smile:

4 kedvelés

az,igaz köszi a segítséged :+1::wink:

4 kedvelés

Nincs mit ! Szívesen ! :slightly_smiling_face: :+1:

5 kedvelés

majd még a heisenbergnek az illatát lesz nehéz ki takarítani a flaskát mert nekem még mindig érződik benne az illata pedig ki mostam egyből,hogy el fogyott belőle a leves.:grinning:

3 kedvelés

Direkt fentartok neki egyet,úgyhogy no problemo​:joy:

2 kedvelés

Én 15 % RY4 mellé szoktam bekeverni 6% Heisenberget. Ennél erősebben nem szeretem. A Fred Mastert amikor még volt, ennél még óvatosabban. Nagyon málnás.

1 kedvelés