Heisenberg-ben Broncholit lehet!

Sziasztok!
A vampire vape heisenberg aromáról volna pár tippem, a titkos összetevőjéről.Anyukámmal megszagoltattam és szerintem kitalálta,hogy mi is van benne valójában.Most kezdtem el szívni az aromát és nekem is ismerős volt gyerekkoromból,Én aszmás voltam és emiatt folyton lerakódott a váladék a nyálkahártyámon és amint beleszivtam első szívás után feljött a váladék,eléggé meglepődtem a dolgon.Most mikor beleszívtam elsőre azonnal éreztem az ismerős illatot,megkérdeztem anyukámot mi jut eszébe az illatról és egyből rávágta hogy a Broncholit nevü köptető orvosság van benne,ezért rémlik mindenkinek az ismerős illata,gyerekkorban sokan kaptak ilyen orvosságot,én főleg.De tippelt még a Panadol és ACC-re is,de szerintem egyértelmü melyik van benne,láttam hogy sokan tippelgetnek erről,ezért írom ezt most le.
MI a véleményetek?

7 kedvelés

Meglátásod szerint a Vampire Vape egy köptetőt kever az aromához? :thinking: :smile:

Arra a párhuzamra esetleg nem gondoltál, hogy az aromát gyártó és a köptetőt készítő cégek ugyanazt az izesítést használják?

5 kedvelés

Szerintem az ánizsra gondolt a fiatalember, azt sok megfázásra való készítménybe használják ízesítésnek.

5 kedvelés

Ezt nem tudtam!

Semmi nagy titok nincs a Heisenberg-ben, különböző erdei gyümölcsök, ánizs, hűsítő. Kb. ennyi.

3 kedvelés

egyéb tulajdonsága pedig az, hogy elszívhatatlan :imp:

5 kedvelés

Szélvédő mosó .
Werner Heisenberg neve illik rá bizonytalansági elv miatt . Bejön vagy nem :rofl:

6 kedvelés

csak annyiban más, hogy itt biztosan tudod, hogy a leves nem “n” helyen van mint a Heisenberg vizsgált részecskéi, hanem a tankban…aztán a lefolyóban :rofl:

4 kedvelés

Egyenlet kinél marad meg változó ∆=∆t-∆v az változó meddig marad meg nálam = változó idó - változó sebesség.
Kaptam a tankba bele szívtam és egyből tudtam nagyon gyorsan ki kell önteni :rofl::sweat_smile:

5 kedvelés

A Pink Man is ilyen . :lemon: hély van benne nehogy jó legyen .

2 kedvelés

Tovább megyek…annyiban hasonlít a két szitu, hogy pl az elektron felhőnek látszik (mert olyan gyors, hogy egyszerre több helyen látszik)…és a liquid is (gőz)felhővé válik.
Na jó, befejeztem :grin:

3 kedvelés

Vajon fagyott állapotból szublimál ? :thinking::rofl:

3 kedvelés

meg hááát, 2x is :rofl:

2 kedvelés