Healthcabin pontrendszer és android app

A mai napon tapasztaltam, hogy a healthcabin check-in center-ben a 28. napra még az 500 pontot sem kaptam meg. Csak 10 pontot kaptam. Ezért szóvá is tettem. Az ügyfeles szerint csak maximum 1080 pont szerezhető 28 nap alatt a becsekkolással. Mondom nekem az sincs meg, hiába irja a csekin központ, a pontjaimnál nem jelentkezett csak 10 pont. 28x10 + 100 + 500 az is csak 880 pont. A végén arra jutottunk, hogy ad 600 pontot.

Ja és azt is irta, hogy lesz valami android app-juk, új promóciókkal!




5 kedvelés

Itt a HC app

5 kedvelés

Nálam is fennáll ez a hiba​:grin:

Az applikációval kapcsolatban én óvatos lennék. Feltételezésem szerint az elsődleges cél az adatgyűjtés amiért némi “aprót” adnak.

4 kedvelés

Mire gondolsz? :grin::face_with_hand_over_mouth::face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth::money_mouth_face::thinking:

Letöltöttem. Szinte ugyanaz, mintha mobilon a böngészőből nyitnám meg. Alkalmazásba ágyazott weblap vagy hogy mondják. :crazy_face:

4 kedvelés

Én csak óvatos vagyok. Jön egy frissítés és hopp már kutakodik a telefonodba​:sweat_smile:

6 kedvelés

Az enyémben kutakodhat! Nincs titkolni valóm! :grin:

5 kedvelés

Én sem kaptam meg. Ugye kitettem egy vételt amit nem fizettem eddig (hogy legalább azt ne vegyék el ami megvan) erre még azt sem kapom ami járna.
Szóval írtam nekik ha nem adják oda akkor nem fizetem ki a rendelésem :slight_smile: Persze amúgy sem :rofl:

5 kedvelés

Én egy kevésbé jó fej admint fogtam ki…csak 300 pontot adott mert, hogy 1080 a max amennyit elvileg augusztusban kaphatunk.
Belinkelhettem volna @Helomi78 screenshot-jait is neki, de nem volt türelmem már hozzá :smiley:
Meddig kell a kifizetetlen rendelésnek élnie, hogy ne vonjanak hóelején 20%-ot?
Csak mert holnap automatikusan törlődik

5 kedvelés

Nekem csak 200 pontot írtak jóvá :smiley:

4 kedvelés

Szerintem szeptemberre át kell csúsznia az automatikus törlésnek ahhoz, hogy ne vonjanak pontot. De a cselekben @gangsta_gergo az egyik profi! :grin:

5 kedvelés

@Lapaj jött rá erre a cselre én csak pislogtam, hogy van ilyen is :smiley:

Ám ez a 20% új nekem. Eddig nem 10% volt?

Szerk.: Közben látom már, hogy augusztus végén is 20%-al megkopasztottak. 783 pont ment korábban a levesbe. Most meg 1185 menne :frowning:

3 kedvelés

Akkor újra leadom holnap a rendelést :smiley:
Bár az továbbra sem világos, hogy elég csak a meglévő pontjaim 20%-át vagy az összes 6000 pontot kell rendelésbe tennem, hogy ne vonjanak semmit le :thinking:

3 kedvelés

Szerintem az összeset be kell fektetned, hogy ne legyen miből levonni! :grin:

2 kedvelés

Na, kolyan vették amit írtam nekik

Oké, akkor 6000ret teszek rendelésbe holnap

4 kedvelés

Neked már most levonták a 20%ot augusztusra? :thinking:
Nekem eddig csakis elsején raboltak

3 kedvelés

Bocsi hülyeséget beszélek :smiley:
Július végén vonták le.

4 kedvelés

Talán vissza is kapod, ha törlik a rendelésed! :grin:

2 kedvelés

Mondjuk jah, most nagyon a kopasztás a céljuk…bármit kinézek belőlük, hogy rápróbálnak.

3 kedvelés

A fizetési határidő lejárt, a rendszer törölte a rendelést és visszaadta a pontokat.
Működik ez…holnap leadok egy 6000pontos rendelést.

6 kedvelés

Úgy látom visszaállították a pontgyűjtési rendszert a régire. Lehet, hogy nagy volt a felháborodás? :rofl:

Applikációban ez van

Vagy mégsem?

A böngészőben meg ez

Ezt már nehéz követni! :grin:

4 kedvelés