Hamis vatták

Sziasztok! Vettem 2 fajat vattát és minde bizonnyal nem eredeti. Egy kendo gold és egy cotton bacon 2.0. Igazábol attól ez hasznalható? Egézségre nem karos? Minősegbe nyilvan nem a legjobb. :confused:

3 kedvelés

Szia, nyugodtan használd, bajod nem lesz tőle max csak annyi, hogy nem fog jó ízeket adni, az egészségedre nem hiszem, hogy káros lenne! :wink:

4 kedvelés

@tasnadiattila neked is volt már ilyen ugye? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A kódok nem voltak eredetiek. :frowning: Amugy teljesen eredetinek latszik.


3 kedvelés

Nekem sem jutott volna eszembe, de láttam már korábban erről egy posztot, álom árultak ilyen vattákat gyanúsan olcsón, ha jól emlékszem kb 150huf/csomag áron.

4 kedvelés

Amugy nem nézz ki rosszul. Szerintem ennek ilyenek kell lennie.

3 kedvelés

Ez micsoda?Hogy kell megnézni,hogy eredeti-e?

1 kedvelés

Nos hát nagyon rossz mellék ize van. Ugyhogy ez eldőlt. :grimacing:

2 kedvelés

Majd rakok képet, nekem tiszta mocsok, retek volt, amit rendeltem​:face_vomiting:

1 kedvelés

Ezt ismeri valaki?

Szerintem mindenki…

2 kedvelés

Szinte még csak ezt használtam. Frissen cserélve enyhén pelenka ízű. Kell neki egy éjszaka, hogy “betörjön”, ezért esténként kb. hetente cserélem.

Ha Journey Baklava-át töltök, azt kétnaponta cserélem, de az olyan édes, hogy. De megéri.:wink:
Igazából a csere liquid függő.

Amúny bírja strapát, könnyű vele bánni és kiadós.

3 kedvelés

Mennyire jó a minősége?

1 kedvelés

Közép kategoria…bár az enyém klón ez a csomag magyar vape bolt-ból :thinking:De sikerült már eredetit is venni az is közepes én amúgy szeretem mert ehez szoktam de van jobb is…most egy két külföldi oldalról vettem van köztük jobb és rosszabb is .Ezzel könnyű dolgozni ha sokféle vattád van csak bezavar miböl mekkora darab kell a megszokott tankodba.

4 kedvelés

Igaz, igaz, nagyon igaz!
A Vaperinát olvasgatva, vettem már én is ilyen-olyan vattákat, a kíváncsiság nagy úr, de mindig vissza térek a CB-hez.

“Ami működik, azt nem bántom.”

7 kedvelés