[HALADÓ] 4. rész: Ne nyúzd az akkut!

akkor szedd… :slightly_smiling_face:

De ez csak azért van, hogy ne felejtsd el hogyan kell csinálni, gyakorolhatod a forrasztást ha az engedett el :blush:

Istenem, azt sem tudom hogyan kell bekapcsolni a pákát. :sweat_smile:

Dehogynem! Ügyes vagy te :blush:
Én is szét akartam szedni az egyik microt, hogy na most aztán kitakarítom, de már ott bukó volt, hogy a szetszedeshez sincs szerszámom​:joy:

1 kedvelés

Vennem kell egy ilyen taifun boxot, ez egy isteni jel volt, ki vagyok én, hogy szembeszegüljek Istennel?

1 kedvelés

Ha kell akkor kell. Vagy most spórolnunk kéne neked és le kéne beszélni róla?:blush::joy:

Pozítivről le jött a kábel?

1 kedvelés

azzal sporolunk neki ha rá beszéljük…

Nem! Miért? Javítsa csak meg a penont. Csak így fejlődik :blush::joy:

2 kedvelés

A forrasztás jól néznek ki, azaz ugyanolyan szarul, mint eddig, de stabilak, viszont most vettem észre, hogy a test kábelen meg van sérülve egy kis helyen a szigetelés…szerintem a páka lekapta, amikor beraktam a helyére.

Sajnos az ílyen párat ki nyirtam én is…kb.egy dani árát… :slightly_smiling_face: :man_shrugging:

Ott a feketén az a kis pöttyi.

ÉN NEM AKAROK FEJLŐDNI! :rofl:

Ne kiabálj velem TE! :blush::joy:

Awkward Season 4 GIF by The Office

Jól össze égetted elég nehéz ott forrasztani…azt tudod,hogy szét lehet tekerni az 510-et? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igen, a másodiknál jöttem rá. :rofl:

Ettől függetlenül annak a szájának is adtam a pákával, csakhogy érezze a törödést. :grin:

Csak azt nem értem, hogy eddig semmi baja nem volt, most meg páff…lehet nem is ez a baja, ez okozhatja a fals akku mérést? Lehet csak ki kell puccintani és kész is, a kábel meg jóvanazúgy :sweat_smile:

Megúsztad elég jól :slightly_smiling_face: látod, tanulsz te, ha nem akarsz is.
(Ez a nem semmi…mikor már nem a vatta koxos agyig, hanem a mod is :joy:)