Ha valaki jó podra vágyik

Kicsi vagyok én még ahhoz, hogy bárkinek bármit megmagyarázzak és őszintén: a legkisebb késztetést sem érzek rá. Kb egy hete kezdtem vapelni… Igaz napi 30-40 szál töltött cigi helyett azóta csak ezt szívom, a cigire rá se bírok nézni és már a szaga is kezd zavarni. Én is mtl vonalon indultam el, az Ursa nano pod mellé vettem poris kazánnal modokat is. Gondolkodtam építős kazánon is, de egyenlőre 2 gyereket nevelek és az idős beteg édesanyámat gondozom munka mellett, nem igazán lenne időm b@szakodni vele. Az én igényeim kielégíti ezen a téren egy pod meg 2 mod. Meg tetszik az is, hogy zsebrevághatok 3-4 fejet, mindbe más ízű lötyit rakok és ha unom az édeset váltok egy savanykásra. Imádom a mangós hűs liquideket, de néha jól esik egy jeges limonádé, vagy egy cola ízű szmötyi is. :smiling_face_with_three_hearts:
Nem akartam én senkit semmire rábeszélni, de lehet hogy egy szűk mtl-es is jó hasznát veszi mert kompakt, méretéhez képest jó a teljesítménye, a pod 180 fokos elforgatásával és egy külön csúszkával is lehet a levegőztetését állítani, cserélhető benne a pori, variálható stb. és egy komolyabb tank árának a töredékébe kerül. Jah, mtl




4 kedvelés