Gtx rba fej

Sziasztok a gtx tankba jó lehet az rba fej?Csak azért gondolkodok a megvételén mert akkor nem kéne mindig ugye porit vegyek az asszony tankjába ezt az rba fejet meg megtudnám neki tekerni mtl re​:blush:

1 kedvelés

ehez a tankhoz szeretném de belegondolva szerintem ehez lehet nem is jo az rba fej mert kicsi a tank az rba fej meg ugye nagyobb bele sem tudnám tekerni az rba fejet arra gondolok én​:thinking:

Szia,

Itt van a gyártó szerint milyen tankba mehet:

Nem ismerem ezt a tankot, nem tudom melyik fajtát (kívül vagy belül van a Felső tömítés) fogadja.

Képen a két típus:

2 kedvelés

22-mm tankokba tudsz rba fejet tenni ha jól tudom ,vagy a pnp- hez smrt porit

2 kedvelés

igen gondoltam én akkor ez nem jo bele mert 18 a tank nem 22 es.Akkor potyára nem veszem meg​:blush:

mert egyébként nekem lehet kellene olyan mtl tank amihez van rba fej hozzá ha tudnátok ajánlani azt meg köszönném​:grin::blush::wink:nem kéne mindig ezt a porit rendelgessem az asszony kis tankjához​:sweat_smile:

akkor ehez a tankhoz ez 22 es jó lehet az rba fej?:thinking:ahogy nézem ennek a tanknak a drip tippjét lehet nem egy mtl drip van rajta

1 kedvelés

Smrt felújítható pori jó a vaporessoba is de csak ami 22mm .

1 kedvelés

Szia. esetleg ha érdekel van két eladó MTL RTA tankom :slight_smile:


https://vaperina.cc/t/elado-thc-tauren-elite-pro-mtl-rta-es-hellvape-vertex-mtl-rta/14285

köszi még a vertexen elgondolkodok csak nem ismerem nagyon azt a tankot nem tudom az asszonynak jó lenne e gyümis és hűs gyümis ízekhez​:grin:nem tudom milyen az ízvisszaadása​:blush:

1 kedvelés

Tipikus hellvape, szerintem nagyon jó, én is csak ilyen hűs gyümölcsösöket szívtam vele. :slight_smile:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.