Google Chrome hiba

Szia Kinga!
Ezúton szeretném én is jelezni neked hogy tényleg lehet valami gond. Mert nekem sem engedett képet feltölteni! De van valami a Chrome - al szerintem.

És a bejelentkezésel is szenvedés van nálam legalábbis.
Android xiaomi 11t pro.

Bár az egész Google egy hulladék szerintem, mert 10:00-kor kapok egy e-mailt és este 18:06-kor jelzi hogy levelem érkezett.
@Vaperina_Kinga ha megkerhetlek jelezd @Donat nak hogy nézzen rá! Bár szerintem nem nálatok lesz a hiba hanem a Chrome-nyál van a fenn akadás.
Előre is köszi!

A betöltőképen a logó miatt a Chrome a ludas. Azt nem tudja Donát sem megcsinálni. A képfeltöltés miatt szólok Neki. Köszönöm. :hugs:

2 kedvelés

Nekem is napról-napra kissebb lett a logó telefonon​:flushed:

Mi is köszönjük a munkátokat!

Thank U GIF by GIPHY Studios Originals

Én már nem is látom. :pensive:

Igyekszünk dolgozni a probléma megoldásán. Köszönjük, hogy jeleztétek. :hugs:

Szia Norbi! Köszönjük :slightly_smiling_face: igen ez egy hiba Google WebAPK ban. A Chrome legutóbbi frissítésével jött. Egész pontosan a Chrome 105 verziójában.

Kb 1 hete dolgoznak a hiba javításán szóval remélhetőleg a következő frissítés javítja ezt. Addig amit tudsz tenni az az, hogy törlöd az alkalmazást és utána újra telepíted vagy addig a böngészőben használod bár az kevésbé kényelmes. Amit tudni lehet, hogy az ikon mérete naponta újrakalkulálódik és mindig az előző napit veszi alapul ezért kisebb minden nap. Ez valószínű több dologra is hatással lehet és feltehetően nem csak ez a hiba van viszont többet nem tudunk ezzel kapcsolatban.

3 kedvelés

Köszönjük a segítséget!

1 kedvelés

Nálam már hetek óta nem a Chrome csinálja, hanem a Firefox! :thinking:

1 kedvelés

Ez ugyanaz a hiba lesz valószínű.

Jó hír! Ha minden igaz javították, viszont az ikon sajnos nem áll helyre magától…ezen még dolgoznak. De az újratelepítés után már jónak kell lennie. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés