Ghost Bus Club - Tre Gocce

Most azért éppen erre a likvidre esett a választásom, mert kicsit rendbetettem az Eleaf Pico Squeeze 2 squonker modomat, amire tavaly feldobtam az Artic Fox rendszerét, amitől ez az egyszerű mod professzionális funkciókat kapott és ezt a likvidet töltöttem a palackba.

Gőzlérparaszt barátom már készített videót erről az olasz gyártó által készített termékről, amit a csatornáján megtalálhattok.

60ml-es palackban érkezik a 20ml aroma, amit csak fel kell tölteni alaplével a cimke tetejéig, összerázni és akár azonnal fogyasztható is. De én azt tapasztaltam, hogy kell neki pár hét pihentetés, hogy igazán összehangolódjanak az ízek. Ez idő alatt kellemes, bronzos színt kap a kész likvidünk.

Illatra vanília jellemzi, bár ez nincs feltüntetve az összetevők között. A pörkölt aromajegyek az illatban is érezhetők, mogyoró, mandula.

Beszíváskor a vanilia érződik, kifújáskor jönnek a pörkölt ízjegyek, kellemesen száraz, meghatározhatatlan dohányízzel a háttérben. Inkább a dohányos - desszertes vonalat képviseli ez az aroma. Engem erősen emlékeztet az íze a Naked 100 - American Patriots ízére, bár ott a dohány hangsúlyosabban jelen van.

Összességében egy kellemes, egész napos likvid, nem túl édes de kellemesen száraz íz.

14 kedvelés

És mílyen rda-ból szívtad?

2 kedvelés

Csirke, marha? :thinking::roll_eyes:

5 kedvelés

Vapefly Galaxies RDA, SS316L 0.88 ohm, 10W, 210 C-fok.

4 kedvelés