Bombo - Remasters - Aldonza Remaster ízteszt

Még nem volt szerencsém találkozni a Spanyol Bombo termékeivel, de amikor megkaptam az értesítést, hogy a Master of Vape (ex The Liquid City) kínálatában újdonságként megjelentek a gyártó dohányos aromái, úgy gondoltam teszek egy próbát. Nem kellett csalódnom!

Idézet a leírásból:

“Dohánykeverék és amerikai tölgyfahordókba mártott vanília kiegyensúlyozott keveréke, hogy megteremtse az alapot ennek a kitűnő eliquidnek. Különböző ízprofilokkal egészítettük ki elegáns illatát. Exkluzív folyadék három különböző áztatási fázissal.” (by Google Translate)

Kibontás után elsőre a vanília illata érződött. Bekeverés után frissen is a vanilía volt a domináns de érezni lehetett a kissé száraz, enyhén édeskés dohány ízeket is. 2 nap pihentetési időt javasol a gyártó. Ezt a bejegyzést a bekeverés utáni harmadik napon írom és jelentős változások érezhetőek az ízekben. Háttérbe szorult a vanília dominanciája és előtérbe kerültek a dohányos ízek, emellett előbújtak a kompozícióból a tögyfahordós íz mellé társulva a kellemes, kissé fás, pörkölt ízjegyek így minden íz kiegyensúlyozódott, tökéletes harmóniát alkotva egymással.

Kávé mellé kimondottan finom. Egész napos gőzölésre kiválóan alkalmas.

Íz: 5/5

Kokszolás: 4/5

Ajánlom!

17 kedvelés

Sertés, csirke?.. :thinking:

Ez a tölgyfahordó nagy misztikum. Bár kóstolni nem szoktam fákat, de az illata még rémlik, viszont belerondítanak IKEA-s emlékillatok. Viccet félretéve, nem könnyű körülírni, milyen.

6 kedvelés

Most a hordót vitték Spanyolországba, vagy a vaniliát Ámerikába?

7 kedvelés

Ezt a részét nem igazán értem:“Dohánykeverék és amerikai tölgyfahordókba mártott vanília kiegyensúlyozott keveréke,

5 kedvelés

Ártatlan vicc…

4 kedvelés

Persze, mert nem mindegy, hogy North, vagy West :grin:

4 kedvelés

Parancsolj​:grin:

9 kedvelés

Már csak az érdekelne mi a különbség az Amerikai és a mondjuk Angol tölgyfa hordó között :grin:.

7 kedvelés

Ha az egy diótörő, akkor…

4 kedvelés

Az angolon biztos két csap van​:sweat_smile:

6 kedvelés

Mert ők családcentrikusak.

4 kedvelés

Jogos, mindkettő faszállító. :thinking:

3 kedvelés

Így kap értelmet a diótörő…

3 kedvelés

És szépen egymást nem zarva tudnak szállítani jobb-bal közlekedés.

2 kedvelés

Más éghajlat. Tudod a magyar paradicsom se olyan, mint mondjuk a spanyol.

3 kedvelés

Állítólag az Angoloknál a nedves hideg és a csúnya feleségek miatt mérik hordóba a napi adagot.

6 kedvelés

Funny Face GIF by MOODMAN

Legalább a férfiak mindenhol szépek. :joy:

7 kedvelés

Itt senki nem iszik alkoholt? Vagy mi ez a rá csodálkozás a hordókra? :smiley:
Igen ad neki aromát és az sem mindegy mi volt a hordóban előtte.

3 kedvelés

Én whisky-ben utazom. Ott nagy divat a finishelés :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Na persze, biztos hordóban keverik az aromát :grin:

4 kedvelés