Genesis ismertetők I-II (TyDe által)

Közel 12 év telt el az első Genesis tank debütálása óta. Azóta is töretlen a sikere, hisz a bekötési rendszerét sok más gyártó is átvette, így téve örökéletűvé a Genesist! Bár szokatlan lehetett anno a porlasztók után felújításba kezdeni, és mint ma már világos, nem is a legegyszerűbbek közé tartozik ez a fajta bekötési stílus.

Mint ahogy már tanubizonyságot szerezhettünk @TyDe elképesztő fordítói precizitásáról és elhivatottságáról, így a következő két részes Genesis ismetető semmilyen irányból nem fog csalódást okozni. Hihetetlenül alapos és összeszedett!

Az ismertetőkben (fordításokban) sorra veszi a mikénteket és a hogyanokat. Megismerteti velünk a fémszöveteket és azoknak előkészítését és vágását. Majd az építési technikát mutatja be nekünk. Illetve azt, hogyan teszteljük le a tekerést, hogy valóban működőképes és jó e, valamit a rendkívül fontos tisztítási folyamatot is elmagyarázza. Illetve nem kevés és hasznos szó esik a Karlson féle Genesis rendszerhez specializálódott huzalokról és a gyakori hibákról.

Ha ez még nem lenne elég, TyDe összegyűjtötte számunkra a Genesis rendszerű tankokat, hátha kedvet kapna valaki! :blush:

Íme a dokumentumok (kattintás után azonnal letöltődik):
Genesis ismertetők - I.PDF (3,7 MB)
Genesis ismertetők - II.pdf (3,3 MB)

Köszönjük TyDe! :hugs:


Kapcsolódó cikk

5 kedvelés

Köszönjük TyDe!(én más genesis tankokat szerettem) de elfogom majd olvasni az írásod többi részét is.
Hidrogén peroxid nem iritál én sebeim kezeléséhez is használom nekem be vált persze hígitási arány nem mind1.

1 kedvelés

Én már annó olvastam, ezután döntöttem el, hogy nekem ez nem kell. :sweat_smile:

Annak idején sokan azért használták, mert itt nem játszott be a vatta “íze”, hiszen nincs benne. :grinning: Azóta persze rengeteg jobbnál-jobb vatta van a piacon, de valakiknek még ez sem elég jó. Ezért is használják ezt a rendszert továbbra is egyesek. Pl. ugye a jól ismert The Vaping Gentlemen Club a The Rook tankját is úgy adta ki, hogy az alkalmas legyen mind genisis, mind pedig vattás építésre. Azért ez megmutatja, hogy van még igény erre is. Az olaszok amúgy is nagy gourmet-k a vape-ben is. Folyamatosan keresik a szent grált. Azt én is átvettem tőlük pl, hogy az MTL építéseimet nem 2,5-ös, hanem 2,25-ös magra építem. Ha a legprofibb vapereik ezt állítják, nyilván igaz. Csináltattam is magamnak egy ilyen tekerősegédet, mert akkor ez a negyedes méretű pont nem volt elérhető. Hogy jobb-e? Nem tudom, mert nincs két egyforma tankom, amiben ezt le tudnám tesztelni, de elhiszem nekik, és hát akkor miért is ne?

2 kedvelés