GeekVape Athena Squonk

Először is Üdv köztünk @Mik123 !

Egy olyan készüléket, amiről csak áradoznak a youtuberek szerintem nem szabad megvenni. :slightly_smiling_face:

Egy mecha modnál igazából sok mindent szerintem amúgy sem tudnak elmondani, max azt, hogy hogy néz ki, vagy hogy mire kell nagyon oda figyelni a használatakor. :slightly_smiling_face:

Azok alapján, amit írtál, e-cigiben nem tartod magad kezdőnek (lehet, hogy rosszul értelmezték a leîrásodat, akkor bocsi​:slightly_smiling_face:), tehát gondolom, tisztában vagy a mecha modokkal is.:slightly_smiling_face: Ha nem, akkor szerintem ne dual squnk mechával kezd el az ismerkedést.:slightly_smiling_face: Én soha senkinek nem ajánlom a full mecha modokat, mert rosszul használva veszélyesek lehetnek. Jelen esetben egy full mecha modról beszelunk, amit 1 db 18650-es akkuval hajtanál, mivel dualban szeretnéd használni, így feltehetőleg az ellenállásod 0.3 alatt lesz, ami egyrészt veszélyes, másrészt pedig kb. 10-15 slukkot tudsz belőle kihozni úgy, hogy ugyanazt az élményt kapd az első 3 és az utolsó 3 slukkból is. Utána nagyon esni fog az akkus teljesítménye, sőt kb 2-3 havonta cserélheted is az akkut, mert annyit fog esni a teljesítménye, hogy már nem fogja ugyanazt nyújtani, mint az elején. :slightly_smiling_face:

Szerintem dual/mesh RDA mellé jobban jársz egy dual 18650-es szabályozható moddal (Pl topside dual). Szerintem ízben/gőzben ugyanazt kapod, hosszabb üzemidő, és hosszabb akku élettartam mellett, biztonságosan. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés