GeekVape Athena Squonk

Sziasztok! :grinning:
Kezdőnek számítok a Squonk mod-ok illetve kit-ek terén. Ezért szeretném a véleményeteket kérni a GeekVape Athena Squonk kit-ről. Akinek esetleg van bármi tapasztalata az eszközzel kérem ne tartsa magában. Az angol review videókban agyondicsérték a terméket, de szeretnék hallani pártatlan véleményt is.
A válaszokat előre is köszönöm!

3 kedvelés

Szia @Mik123 .Én nem tudok ebben segíteni,de üdv.köztünk​:slightly_smiling_face:
@dl_csoport

3 kedvelés

Nagyon örülök, hogy rátok találtam. Végre egy hely ahol remélhetőleg választ kapok a felmerülő kérdéseimre. :see_no_evil:

6 kedvelés

Nekem pont azért kell mert dual :sweat_smile:

6 kedvelés

Szia! Sajna ezt a terméket nem ismerem! A gyártót igen, jó termékeket tesznek az asztalra, megbízható! Üdv. köztünk! Szerintem hamarosan jön valaki aki már esetleg használta is!

3 kedvelés

Vagy kettő tartalék zsebbe! :wink:

5 kedvelés

Szervusz Miki !

Üdv. a Vaperinán ! Érezd jól magad !
Ezt a készüléket még nem használtam, de nagyon sok squonk készüléket igen. Kezdésre egy full mechanikus modot nem igazán javasolnák, nagyon kell tudni mit miért teszel, inkább javasolnék egy elektronikával ellátott készüléket , vagy alaposan ismerd meg a mecha alapokat, itt nem lesz elektronika ami kivédje a hibádat !

8 kedvelés

Szia! Én is csak megerősítem @Atis -t. Mechát kezdetnek ne vegyél. Sok jó squonk mod van. Ami nálam megfordult és szerettem is, topside single, vv. pulse x, vv. pulse v2. Sajna hotcig rsq-t már nem találsz.

7 kedvelés

Először is Üdv köztünk @Mik123 !

Egy olyan készüléket, amiről csak áradoznak a youtuberek szerintem nem szabad megvenni. :slightly_smiling_face:

Egy mecha modnál igazából sok mindent szerintem amúgy sem tudnak elmondani, max azt, hogy hogy néz ki, vagy hogy mire kell nagyon oda figyelni a használatakor. :slightly_smiling_face:

Azok alapján, amit írtál, e-cigiben nem tartod magad kezdőnek (lehet, hogy rosszul értelmezték a leîrásodat, akkor bocsi​:slightly_smiling_face:), tehát gondolom, tisztában vagy a mecha modokkal is.:slightly_smiling_face: Ha nem, akkor szerintem ne dual squnk mechával kezd el az ismerkedést.:slightly_smiling_face: Én soha senkinek nem ajánlom a full mecha modokat, mert rosszul használva veszélyesek lehetnek. Jelen esetben egy full mecha modról beszelunk, amit 1 db 18650-es akkuval hajtanál, mivel dualban szeretnéd használni, így feltehetőleg az ellenállásod 0.3 alatt lesz, ami egyrészt veszélyes, másrészt pedig kb. 10-15 slukkot tudsz belőle kihozni úgy, hogy ugyanazt az élményt kapd az első 3 és az utolsó 3 slukkból is. Utána nagyon esni fog az akkus teljesítménye, sőt kb 2-3 havonta cserélheted is az akkut, mert annyit fog esni a teljesítménye, hogy már nem fogja ugyanazt nyújtani, mint az elején. :slightly_smiling_face:

Szerintem dual/mesh RDA mellé jobban jársz egy dual 18650-es szabályozható moddal (Pl topside dual). Szerintem ízben/gőzben ugyanazt kapod, hosszabb üzemidő, és hosszabb akku élettartam mellett, biztonságosan. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Igazán örülök, hogy ennyi jó tanáccsal látatok el. Volt már dolgom mecha moddal, kimondottan pozitív tapasztalatom van vele. Viszont ajánltatok nekem ennek sokkal pofásabb modokat szóval valószínűleg valamelyik azok közül lesz a befutó.
Köszönöm ezt a kedves fogadtatást és további szép napot! :smiley::v:t2:

9 kedvelés