Geekvape Aegis Max

Sziasztok!
Használ valaki Aegis Maxot vagy bármilyen aegis-t?
Gondolom a menűje ugyan az mindegyiknél.
Kérdésem az lenn, hogy betudom azt állítani, hogy ha rárakok egy tankot akkor beállítsa az ajánlot watt-ot?

1 kedvelés

Szia!

Legendet és Solot használok, smart üzemmód nem igazán van rajtuk (konkrétan nincs), a felhasználó az, aki biztosítja ezt az opciót :wink:. User Smart üzemmód :wink:

Tudom, a kérdés pont az ellenkezőjére vonatkozott, de mindig jobban járunk, ha magunknak állítunk teljesítményt. A Skynet néha túl okos… :wink:

2 kedvelés

Köszi. Eddig mindig olyan modjaim voltak amik adtak egy kiindulási pontot és vagy feljebb vagy lejjebb szoktam vinni a wattot :slight_smile:

2 kedvelés

Kicsit szokatlan átállni, nekem sem ment azonnal, sok röhögésbe fulladt pillanat adódott, de villámgyorsan megszokod!!! Utána már ha lesz smart mód, akkor sem fogod használni. :wink:

5 kedvelés

Szia!
Így igaz ahogy @Viktor_Hajdu írja nem tudják ezt az opciót. De pik pak meg lehet szokni.
Egyébként szerintem ez az egyik ok ami adja a szépségét és praktikuságát a Geekvape sorozatnak. Nincs túl csirifisztikázva.
Sokszor az egyszerűbb (úgymond a butáb) a jobb! Nekem van legend, max, solo is imádom őket!

5 kedvelés

Én pont ezt a funkciót nem szeretem a Voopoo-imban, hogy vissza kell állítgatni a wattot, mert 0.7 ohmon MTL-ezek sima SS szálhuzallal. 13-15 watt körül hajtom őket (kivéve az mtl claptont), de a mod 30wattra állítja. Bár megszokható, de nem hinném, hogy bárki is használná úgy ahogy a mod beállítja. :thinking: Kivéve Téged :blush:

6 kedvelés

Kézcsók Kinga ! Szervusztok !

Ha átállítod a voopoo-t, RBA üzemmódra, akkor megjegyzi a beállított értéket, és nem kell állandóan vissza állítgatni ! :wink: :hugs: :heart:

2 kedvelés

Szia Atis. :blush:

Koszonom szépen. :heart: De szerintem ezek annál régebbiek. :thinking: Egy Too és egy Vmate-em van. :slightly_smiling_face: Mikor a TC-vel babráltam végigfutottam 4x is a menün, de mindjárt megnézem ismét.

1 kedvelés

Azt hiszem 3x vagy 4x gyors egymás utáni power klikk kell !

Köszönöm a jószándékot Atisom. :smiling_face_with_three_hearts: De sajnos nem működik. A Too már van vagy 3 éves széria a Vmate is olyan 1.5 éves :thinking:

1 kedvelés

Sajnálom Kinga ! Akkor lehet még nem a Gene chip van még azokban ! :frowning:

De az van bennük. :thinking:

1 kedvelés

Üdv most gondolkozok Legend2 kit vásárlásán. Mi a véleményed a készülékről?