Gaur-21 + Blotto Max

Sziasztok. Pár hónapja rendeltem.

Vandy Vape Gaur-21 mod + Dovpo Blotto Max tank.

A Gaurt imádom, semmi gond nincs vele.

A Blotto Max-ot még nem sokszor sikerült úgy megépítenem, hogy ne folyjon egyáltalán (pedig már váltottam 70/30-ról 80/20-ra). Ízvisszaadása nagyon max 7/10. Kicsit csalódtam a tankban.

Tervben van egy mesh RTA beszerzése (Kylin M Pro?), mert brutál ízeket szeretnék, nem csak átlagosat. Barátnőmnek Dead Rabbit R tankja van, de nem szeretnék én is ugyanolyat venni, pedig hihetetlen mennyire tökéletes ízt ad.

Szerintetek melyik az a mesh RTA ami nem fogyaszt sok liquidet (van egyáltalán ilyen?) és mégis brutális 10/10-es az ízvisszaadása, Ti melyiket ajánlanátok?

Köszi, hogy elolvastad. :wave:

3 kedvelés

Szia!
A gaurt szeretem én is nagyon jó mod.
A blotto azok pedig picit érzékenyek a vattárá.
Én cotton treads-el használtam őket hibátlanul.
Mesh tankot tudom ajánlani neked a
Damn vape doom x mesh rta-t.
Kiváló íz remek sejmes gőz, egyszerű vattázni nem úgy mint a profile unityket, vagy a zeust mert ezek kenyesek a vattárá.

https://vaperina.cc/t/magic-box-urites/13705?u=bocimobil82
Néz be hátha tetszik!

1 kedvelés

Szia, köszi, hogy írtál. Gondolkozom rajta.
Jól néz ki, csak kár hogy SS.

Mi a véleményed úgy általánosságban a felső levegőzős kazánokról, több az ízvesztés? Ezen gondolkozok mert a blotto maxom állandóan ereszt a levegőzőn :frowning:

3 kedvelés

Nem vészes szerintem. Én a zeusnál érzek egy kis íz vesztést de megszokható.
A blotto az meg vatta érzékeny egy picit de mint írtam nálam azt is sikerült bevatazni folyás mentesre.

2 kedvelés

Szia. Nekem az egyel kisebb blotto ma érkezett Norbi vapertárstól, nekem elsőre sikerült folyásmentesen bevattázni. Cotton Bacon V2-vel 3mm-es magon clapton. A lényeg ahogy észrevettem, nem szabad megtömni, de nem szabad kiritkítani sem a végeket, csak egy picit összekócolni és ne lógjon le az aljáig, csak épp egy kicsit a menetes karima alá érjen.

Szia, Azóta nekem is sikerült, nagyon kevés ritkítással de jól el kell fedni a vattával az árkokat. Mániám a vatta kilógatása, kb annyira szoktam meghagyni hogy éppen kilátszódjon :slight_smile:

2 kedvelés