Dovpo blotto max rta

Sziasztok,nem vagyok kezdő e cigis,viszont építésben nem vagyok jártas(pár napja próbálkozok)
Most vettem egy blotto max tankot és egy geekvape z200 As módot,3x építettem át de nem az igazi​:sweat_smile: köpköd is de nem mindíg,meg az íz sem jön át sokszor,max mikor frissen építem.
Szóval a kérdésem a következő:
1.milyen coilt és vattát ajánlotok a blotto maxhoz ?
Liquidem 70/30
Alien coilt használok jelenleg…
Mit ronthatok el?
Tudom magamnak kell rá jönni,viszont pár tanácsot szívesen fogadnák​:slightly_smiling_face:
Köszönöm a válaszaitok

2 kedvelés

Üdv köztünk​:+1:

Én nem értek a dual építéshez de aki idetéved annak nagy segítség lenne ha látná a decket miként vattáztad be​:slightly_smiling_face: Dobja be egy pár képet az építésről és utána könnyebben tudunk segíteni.

4 kedvelés

Szia Ricsi!
Még az is lehet, hogy frankó az építésed csak nem találtad el a megfelelő teljesítményt. Hány Ohm, hány Watt-on? Akkor is szörcsöghet, ha léellátás, vattázás ugyan jó, csak kevés a power és csak rotyog a lé a tekercsen…

2 kedvelés



Holnap csinálok képet pont most tettem össze​:grin:
Viszont a vatta meg coilrol tudok rakni képet
Egyébként mindent úgy csináltam sztem ahogy a videóban láttam,coil 5mm re vágtam stb stb,vatta is jó sztem,de holnap szét szedem és dobok képet

18 Ohm
60w

2 kedvelés

hogy hány ohm???

2 kedvelés

ha mindent ugy csináltál ahogy videóban akkor jónak kell lennie.mi a baj szerinted v mi a nem jó?


Több watton is köpköd sajna,lehet a coil vagy a vatta váltás megoldaná?
Vagy csak én vagyok béna​:grin:

2 kedvelés

azért köpköd mert tele van liquiddel a vattád :smiley: lehet nagyon megritkitottad

3 kedvelés

vagy nagyon telenyomtad éppenséggel

2 kedvelés

Vagy inkább az a vatta ritka a Blottonak :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Holnap megprobálom újra vattázni
Köszönöm az eddigi válaszaitokat

3 kedvelés

Tapasztalataim szerint a hagyományosnak mondható Cotton Bacon vatta megfelelő bele nekem.Picit ritkítva,inkább csak borzolva.Jól átitatva löttyel összerakás előtt. :saluting_face: :wink:

3 kedvelés

Most építem a Blotto-t,hűlik a coil.Ha kész csinálok képet. :wink: :saluting_face: :grimacing:

3 kedvelés

Cloud9-el nekem az a tapasztalatom, hogy a vattakigyót 2.5mmes coilnál három részre míg 3mmes esetén csak kettőbe. Ritkítani sose szoktam illetve nálam minden vattánál bevett szokás, hogy finoman széthúzom a szálakat majd újrapöndörítem.

4 kedvelés

Ímhol a képek,semmi 70 körüli watt.




Íz/gőz rendben,bár még a vattának bekell törni,de finom belőle a Bombo Solo Vanilla custard Tobacco.

5 kedvelés

Köszönöm a választ
A vatta nem hosszú?
Nekem épp hogy a menet aljáig ér

2 kedvelés

Nekem leér az aljáig a tanknak,hogyan szívja fel a liquidet? Elég szélesen szétterítem az alsó részét a vattának,nehogy legyen valami dryhit,geb…z.
Működik rendesen.

4 kedvelés

Folytatván a témát,hogy áll a Blotto project?Sikerült-e valamilyen eredményt elérni?
Jót-rosszat egyaránt.Kiváncsi vagyok.

2 kedvelés

Hali Zolee
Igen hála istennek helyre állt a kombó
Kicsit lejjebb vettem a wattot,meg véknyabban vattáztam meg.

2 kedvelés