Főbb tekeréstípusok a gyakorlatban

Igen,mobilal vagyok álltalában fogalmam sem volt nekem sem mi az a kis ikon,most már tudom @Donat jóvoltából​:slightly_smiling_face:
Azt,hogy egy tankhoz milyen coil jön főleg clónál nem mérvadó,egy helyről rendeltem utóbbi 3-4 tankomat is és mindhez ugyanaz a 0.6ohm érzésem szerint 26ga huzalból tekert coil jött,namár most az mindbe nem megfelelőnek bizonyúlt magra is és ellenállásra is,nálam mtl-be 0.7ohm körüli az alsó határ,de ha tehetem 0.8 és 1.2 ohm között szeretek játszadozni.Sztem is a 3-as mag a max abba a Sirénbe,de inkább 2.5 lenne az ideális,a folyás utalhat vattára is és tömítetlenségre is,valszeg nálad a kettő kombinációja is fennt áll,amig nem lessz zárt a tankod addig folyatni is fog,az összeesős vatta vagy rosszúl bevattázott etető nyílások szintén problémát jelenthetnek.Ez egy ilyen téma sajnos van,hogy én is 2x szedem újra vattázásom mire minden klapól ízre meg mindenre is​:slightly_smiling_face:Vagy pl Taifun Gtr amióta nem ritkítok egy dekár sem a vatta végeken azóta megszünt a pici kondenznek vélt cseppecskék a tankom alatt,szval valszeg mégsem kondenz volt kb 3naponta tapasztaltam,szval ez ilyen küzdelmes néha,de megéri,ha az embernek futja rá időben,általában akkor van gebasz valamivel nálam amikor nagyon nincs rá időm​:joy::joy:

8 kedvelés