Flaska címke eltávolítása

Az acetonos körömlakklemosó is működni szokott általában, de azt előbb ki kell próbálni valahol, hogy megmattítja -e a műanyagot :slight_smile:

1 kedvelés

Lágyabbakat meg. De így lehet puhítani, nyúlítani a palackon.

na ezért vannak nekem gyógyszertári 200ml-es barna üvegeim, csak mennek a mosogatógépbe :slight_smile:

én is ki dobom ami olyan de ami menthető csak félre rakom jok azok mèg keverni​:grinning::grin:

Párszázas ajánlat a gyógyszertárból barna üveg :smiling_face:ha nem akarsz dizájn üveget :joy:

Melegvíz alatt simán ledörzsölöm ujjacskámmal. Eddig mindig lejött tökéletesen.

Írtam, hogy én nem emiatt kerestem a más megoldást, hanem azért, mert sok értékes minidisc-et kellett matricátlanítanom. Ott meg nem játszik, hogy olajos legyen… Na eközben leltem rá a Szent Grál-ra, ha már a profilképedet nézem :laughing:

… és hogy erre is reagáljak: a minidic a vizet sem szereti. :grinning:

Eleinte! De aztán imádni fogja! :joy::joy::joy:

Az igaz, hogy az MD walkman-em vízálló, de nem belülről.

Lehet neki olcsó fajta van… :sweat_smile:

Mondjuk az eredeti kérdésben flaska volt, arra válaszoltam. A mini disc pályáig még nem jutottam el. :wink:

Ispynek írtam, hogy nekem nem erre kellett, csak hasonlóan: műanyagról kellett rengeteg igen makacs címkét eltávolítanom, így szereztem a “tudás”-t. :grinning: Amúgy valóban ezek oldószere a terpentin, csak a kormány annak a forgalmazását már rég leszabályozta. Így van idejük most az aromákra :neutral_face:

1 kedvelés

Én vettem vagy 2 éve ilyen matricaeltávolító sprayt, majd elmesélem milyen, ha egyszer használom is majd. :sweat_smile:

… vaaaagy: elküldöd és én letesztelem Neked. Van még kb 30 darab + 100 tok. Úgyhogy tesztelni bőven tudom! :blush:

Leg egyszerűbb gyogyszertári alkohol,azonnal oldja,és nem marja fel a műanyag felületet.
Mintha soha nem lett volna rajta matrica. :slight_smile:

2 kedvelés

Nekem az a műanyagról nem szedi le. A sebbenzin viszon igen, meg a céges izopropilos kendő is jó:blush:

2 kedvelés

Alkohol nem oldja, benzin igen.

Citrus spray vagy más éven ragasztóeltávolító spray. Kifelyezetten erre való.

1 kedvelés